Apple AirTags Aksesuarının Fiyatı Sızdırıldı

0
2559

Apple, 23 Mart tarihinde tanıtılacağı söylenen ürünlerini hazırlamış gibi gözüküyor. Tanıtım yapılmadı ama Apple’ın ürünlerinin hazır olduğunu ortaya koyan bazı sızıntılar gelmeye başladı. İlk olarak AirPods 3 için yeni detaylar gelmişti. Şimdi ise Apple AirTags ürünü için önemli bilgiler geldi.

Önemli bilgiler dediysek gerçekten önemli bilgiler. Bu sefer hem cihaz için boyutların sızdırıldığını görüyoruz hem de satış fiyatlarının açıklandığını görüyoruz.

İlginizi Çekebilir: Apple Watch Explorer Edition Özel Modeli Geliyor

Apple AirTags Boyutları ve Fiyatı Nasıl Olacak?

Sağlam bir kaynaktan gelen bilgilere göre yeni akıllı rozetin fiyatı 39 dolar olacak. Apple bu fiyattan rozeti iPhone gibi birçok ülkede satışa çıkaracak.

Fiyat konusunda Samsung’un akıllı rozetleri ile yarışabilecek konumda olacağını gördüğümüz serinin boyutları ise 32 mm X 32 mm X 6 mm olacak.

Bu boyutlar gösteriyor ki ürün beklendiği gibi dairesel ve ince bir ürün olacak. Samsung’un akıllı rozetlerinde yer alan tasarım yerine Apple daha farklı bir yapı sunmuş olacak.

Apple AirTags serisinin ne zaman satışa çıkacağı konusunda da birkaç bilgi var. Mart ayı için söylenen bilgiler asılsız çıktı.

Bilgiler asılsız çıkmadı da Apple erteleme verdi desek daha doğru olacak. Şimdi yeni bir tarih daha var. Apple’ın etkinliği tam 1 ay ertelediği söylenmekte.

Apple AirTags

23 Mart tarihinde yapılacağı söylenen tanıtımın 23 Nisan tarihine ertelendiği söyleniyor. Etkinlik Nisan ayında olacak ve birçok ürün tanıtılacak. Akıllı rozet, iPad modelleri, bir ihtimal AirPods modelleri, MacBook modelleri, yeni Apple TV ve belki de yeni bir Apple Watch akıllı saat modeli tanıtıma çıkacak.

Şimdilik söylentiler bunlar. Apple AirTags en az Samsung kadar merak edilen bir cihaz bunu da belirtmeden geçmeyelim. Çünkü bu kez sadece Apple cihazları ile çalışan bir aksesuardan söz etmiyoruz.

Bu sefer hem Apple cihazları hem diğer markalar hem de elektronik olmayan ürünlerde kullanılabilecek olan bir aksesuar ürününden söz ediyoruz. Haliyle nasıl çalışacak ve nasıl bir performans sunacak biz de merak ediyoruz.

Önceki İçerikApple Watch Explorer Edition Özel Modeli Geliyor
Sonraki İçerik2021 Yılının En İyi Akıllı Telefonu Açıklandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?