Apple AirPods için Görülmemiş Kılıf – 9000 TL!

0
151

Apple AirPods kablosuz kulaklık serisi, markanın en çok tutan ürünleri arasında gösteriliyor. Hele ki AirPods Pro modelini düşündüğümüz zaman kesin olarak şunu söyleyebiliriz ki belki de Apple’ın en çok satan aksesuarı, kulaklıkları.

Tabii ki kulaklıkların bu kadar çok satması, yeni bir sektör daha doğuruyor. Nasıl ki iPhone modelleri için kılıf ve aksesuarlar adı altında ek bir sektör karşımıza çıkıyorsa, aynı durum AirPods kulaklıklar için de geçerli.

Hatta bu sektör o kadar büyüdü ki bazen ünlü markalar tarafından sunulan kılıflar, özel taşıma çantaları kulaklıkların önüne geçiyor. Benzeri bir durum Gucci’den geldi.

Gucci Apple AirPods Kılıfıyla Boy Gösterdi

Dünyaca ünlü markalardan biri olan Gucci, bu işi biraz daha ciddiye almış ve kılıfı modaya uydurmuş gibi gözüküyor. Bir kılıf için böyle bir ürün ne kadar mantıklı bilmiyorum ama özel üretim kılıf, tam 1100 dolara satılıyor.

Kulaklıktan çok daha pahalı olan kılıf, markanın özel olarak tasarlamış olduğu bir çantayı andırıyor. Çanta tasarımı ile dikkat çeken modelin önünde markanın logosunun olduğu desenleri görüyoruz. Hem boyundan asmalı olarak kullanılabilen hem de elde taşıma olarak kullanılabilen kılıf için birinci sınıf malzemeden üretim yapıldığı söyleniyor.

Apple AirPods

Malzeme kalitelidir elbet ama rakamın bu kadar yüksek olmasının ana nedeni markanın ismi gibi gözüküyor. Tabii ki abartı bir fiyat ama markayı takip eden moda tutkunlarının bu aksesuarlara da yoğun ilgi gösterdiği söylenmekte.

Birinci model 1100 dolar ama bir de nispeten daha uygun olan 460 dolarlık ikinci bir kılıf bulunuyor. Bu kılıfta da düz siyah bir tasarım görüyoruz. Markanın logosunun ön kısımda bulunduğu ikinci kılıfta yine çanta olarak kullanılabiliyor.

Apple AirPods

Apple AirPods kılıflarında zirve nokta olacak olan Gucci kılıfın ne kadar satılacağını göreceğiz. Dediğimiz gibi talep yüksek deniliyor ama görmek lazım.

Önceki İçerikAirPods Max Stokları Şimdiden Tükendi
Sonraki İçerikiOS 14.3 RC Yayınlandı – Sürüm Notları Açıklandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?