Apple AirPods 3 Mayıs Ayı İçerisinde Gelecek mi?

0
187

Apple AirPods 3 için ortalık biraz karışık bir hal aldı. Ocak ayından beridir yeni kablosuz kulaklık modelinin haberlerini yapıyoruz. Ocak ayının başından bu yana kulaklık için taslak çizim dediğimiz, genel tasarım hatlarını gösteren görseller paylaşılıyor. Sürece baktığım zaman, kulaklıkların çoktan tanıtılması gerekti diye düşünüyorum.

Fakat hala yeni modeller gelmedi. Tüm bu sızıntılar ve aradan geçen süre sonrasında sonunda ise çıkış tarihi konusunda çok iddialı bir açıklama geldi. Söylenen doğruysa bu hafta yeni kulaklıklara hazır olun.

İlginizi Çekebilir: WhatsApp için Son Gün Yarın! Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezsek Ne Olacak?

Apple AirPods 3, 18 Mayıs tarihinde Gelebilir

Yapılan paylaşıma göre yeni kablosuz kulaklık 18 Mayıs tarihinde tanıtılacak. Apple bunun için özel bir etkinlik düzenleme kararı aldı. Söylenen bu ama kanıtlar sağlam deniyor.

18 Mayıs tarihinde yapılacak olan tanıtımda yeni kablosuz kulaklıkların tüm özelliklerinin açıklanması ve fiyatlarının duyurulması bekleniyor ama bununla sınırlı kalınmayacak.

Müzik severler için özel bir etkinlik yapılması söz konusu olacak. Etkinlik kapsamında kablosuz kulaklık dışında Apple Music HİFİ duyurusunun da yapılacağı ve Apple Music uygulamasının önemli değişiklikler alması bekleniyor.

AirPods ve yanında yenilenmiş bir Apple Music uygulaması. Daha ne isteyebiliriz ki diyelim.

Apple AirPods 3

Uygulamanın yeni kulaklıklara özel olarak bir ek özellik ya da bölüm kazanması durumu söz konusu olur mu bunu bilemiyoruz. Bana soracak olursanız daha çok müzik kalitesi ve ses kalitesi için düzenlemeler yapılacak.

Bu sadece Apple AirPods 3 için geçerli olmayacak. Eğer ek bir ses modu veya özelliği gelecek olursa eski AirPods kulaklıklar için de geçerli olacaktır.

Dileriz bu sefer söylenen tarih doğru olur. Sonuçta 3 ya da 4 kez tanıtım tarihi konusunda erteleme kararının alındığı biliniyor. Başta söylediğimiz gibi Ocak ayından bu yana erteleme haberleri geliyor.

Önceki İçerikWhatsApp için Son Gün Yarın! Gizlilik Sözleşmesini Kabul Etmezsek Ne Olacak?
Sonraki İçerikApple, VCSEL Çipi için Önemli bir Adım Atıyor
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?