Apple AirPods 3.7.2 Güncellemesi Yayınlandı

AirPods 3.7.2 Güncellemesi yayınlandı. Apple'ın yeni kulaklık güncellemesinde nasıl yenilikler ortaya çıkıyor. AirPods güncellemesi nasıl yapılır?

0
199

Apple’ın en çok konuşulan aksesuar serilerinden biri olan yeni kulaklık serisi AirPods, iOS için yayınlanan son güncellemelerden sonra açık ara çok daha işlevsel bir kulaklık haline geldi. Özellikle Apple’ın yeni kulaklıkları için AirPods’umu bul uygulamasını yayınlamasıyla beraber yenilenmiş kablosuz kulaklıklara gösterilen ilgi çok daha artış göstermiş oldu. Şu an için fiyatı oldukça yüksek bir seviyede olsa da kablosuz kulaklıkların buna rağmen ciddi oranda da satış elde ettiğini biliyoruz. Tüm bu kısmı ve kulaklıkların genel olarak kabul gördüğünü bir kenara bırakıp işin teknik açısını değerlendirecek olursak Apple’ın sessiz sedasız kulaklıklarının yazılımlarını sürekli olarak güncellediğini de söylemek gerekiyor. Bu noktada kulaklıkların son olarak AirPods 3.7.2 Güncellemesi yayınlanmış durumda.

AirPods 3.7.2 Güncellemesi Neler Getiriyor?

Dün itibariyle yayınlanan yeni AirPods 3.7.2 Güncellemesi sonrasında kulaklıkların yazılım serisi yenilenmiş oldu. Yayınlanan AirPods 3.7.2 Güncellemesi sonrasında Apple’ın nasıl değişiklikler getireceği ise merak edilmeye başlandı. Hemen belirtelim bunun için Apple sürüm notları yani güncelleme yeniliklerinin paylaşımını yapmadı.

Markanın sürüm notlarını paylaşmaması nedeniyle Apple’ın AirPods 3.7.2 sürümünde çok fazla değişiklik yapmadığı düşünülüyor. Yeni bir özellik almayan kulaklıkların güncelleme sonrasında W1 çipinin bağlantı sisteminde düzeltmelere ve son dönemde iddiaları gündeme gelen şarj sorunlarına çözüm oluşturduğu da belirtiliyor. Yeni sürüm için markanın sürüm notları yayınlayıp yayınlamaması şimdilik beklemede. AirPods 3.7.2 Güncellemesi için sürüm notları yayınlanacak olursa sitemizde bulabilirsiniz.

 

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?