Apple’ın iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı Tanıtmak için Düzenleyeceği Etkinliğin Detayları Belli Olmaya Başladı

0
544

Bu haftanın başlarında Apple’ın iPhone 6s, 6s Plus başta olmak üzere yeni Apple TV’yi 9 Eylül’de San Francisco’da bulunan Bill Graham Civic Konferans Salonu’nda gerçekleştireceği iddiaları gelmeye başlamıştı. Ancak iddia doğrulanmamış ve iddiayı destekleyecek herhangi bir kanıt yoktu.

Güvenilir bir iç kaynaktan gelen bilgiye göre Apple gerçekten Bill Graham Civic Konferans Salonu’nda etkinliğini gerçekleştireceği doğrulanmış durumda. Planlama dairesi belgelerine göre, 4 Eylül’den 10 Eylül’e kadar bir “fuar” organizasyonu için salon rezerve edilmiş durumda. Rezervasyon detaylarına ve gizliliğine bakıldığı zaman muhtemel arkasında Apple yer alıyor. Hoodline üzerinden bir kaynak da Apple’ın binayı kiraladığını onaylayan lojistik belgeleri gördüğünü iddia ediyor.

 

Ağır ekipmanlar ve güvenlik personelleri bina etrafında konuşlanmış durumda. Bununla birlikte polis güçleri de saatlik olarak bina etrafında devriyeye başlayacakları belirtiliyor.

Düzenlenecek olan etkinlikte, yeni nesil iPhone 6s ve iPhone 6s Plus tüm detayları ile tanıtılacak. Bununla birlikte Apple’ın yeniden tasarlanmış arayüzü, tam App Store desteği ve yeni uzaktan kumanda desteği ile birlikte Apple TV’yi de tanıtması bekleniyor. iPad Pro belirsizliği gibi iPhone 6c’nin de belirsizliği devam ediyor ve etkinlikte gündeme gelip gelmeyecekleri bilinmiyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?