Apple 27 Mart Etkinliğinde Neler Tanıtacak?

0
85

Apple’ın etkinlik zamanlamaları genel olarak belirlenmiştir. iPhone etkinliklerinin dışında markanın her sene düzenli olarak WWDC etkinlikleri düzenlediğini de görüyoruz. Bunun dışında teknoloji devi bazı zamanlarda sürpriz etkinliklerde yapmıyor değil. Daha çok eğitim etkinlikleri olarak bilinen ve bahar ayında düzenlenen etkinliklerde buna dahil. İşte benzeri bir sürpriz etkinlikte bu sene yapılacak. Elde edilen bilgilere göre Apple’ın bu sene 27 Mart tarihinde çok önemli bir etkinlik daha düzenleyeceği ortaya çıktı. “Öğretmenler ve öğrenciler için yaratıcı yeni fikirler” teması ile eğitim odaklı bir etkinlik olarak yapılacak olan yeni etkinlikle beraber, Apple’ın hangi teknolojileri tanıtacağı konusunda da bilgiler ortaya çıktı.

Uygun Fiyatlı 9.7 İnç iPad

Markanın ilk olarak uygun fiyatlı bir iPad modeli tanıtacağı bilgisi var. Bir süredir iddialarını gündeme getirdiğimiz yeni iPad modelinin, aynı seriler için çok daha ucuz bir fiyatı olması bekleniyor.

apple tanıtım

Yenilenmiş tasarımları ve Face ID gibi artılarının bulunmasının da beklendiği yeni tabletler, uygun fiyatlı ürün kategorisinde 259 dolar üzerinden satışa çıkacak. Daha öncede bu model hakkında iddiaları gündeme getirmiştik.

Yeni MacBook Air Modeli

Eğitim odaklı tanıtım, daha çok uygun fiyatlı yeni ürünlerin üzerinde durulduğu bir tanıtım olacak. Yine epey uzun bir süredir konuştuğumuz uygun fiyatlı yeni MacBook Air modelinin de bu etkinlikle beraber tanıtılmasını bekliyoruz.

Muhtemelen Retina ekran ve 13 inç boyutunda olacak olan yeni MacBook modelinin ise 799 dolar ile 900 dolar arasında olması bekleniyor. Tüm bunlar 27 Mart tarihinde ortaya çıkacak. Sürpriz etkinlikle ilgili olarak tüm detayları sitemizden takip edebilirsiniz. Belki iPhone SE 2 müjdesini de bu etkinlikte görebileceğimizi ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: iOS 11.3 Beta 6 Yayınlandı! İşte Özellikler

İLGİLİ HABER:  Baseband Nedir ? Baseband Ne İşe Yarar ?

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?