Apple, 2021 Mart Etkinliğinde Neler Tanıtacak?  

0
2780

Apple’ın 23 Mart tarihinde bir etkinlik düzenleyeceği uzun süredir gündemde. Aslında etkinlik için işler bir ara karıştı. Önce böyle bir etkinliğin yapılacağı duyuruldu ama sonrasında yalanlama geldi. Ünlü analistler arasında adeta bir atışma oldu. Kimisi etkinlik olacak kimisi olmayacak dedi.

Fakat son kaynak çok sağlam bir kaynak ve Çin temelli kaynak Mart ayında bir etkinlik olacağını doğruladı. Şimdi etkinlik kadar merak edilen bir şey daha var o da hangi ürünlerin tanıtıma çıkacağı konusu.

İlginizi Çekebilir: Apple Karma Gerçeklik Gözlüğü Benzersiz Olacak

Apple, Mart Etkinliğinde Birkaç Farklı Ürün Sunacak

Tarihi paylaşan kaynaklar hangi Apple ürünlerinin tanıtılacağı konusunda da bilgi vermekten kaçınmadı. Zaten çok yakında çıkmasını beklediğimiz bazı ürünler var. Haliyle yapılan bu paylaşımların doğruluk payı da artmış oluyor. Peki neler gelecek?

iPad Pro: Zaten yeni bir iPad Pro modelinin yolda olduğu biliniyor. Apple A14x işlemcilerini kullanacak yeni bir tabletin hazırlandığı ve aynı tasarım yapısında yeni serinin sunulacağı iddiası var.

AirPods Kulaklıkları: Apple’ın kablosuz kulaklık modellerini yenileyeceği de uzun süredir konuşulan konular arasında. Bu sene yeni AirPods Pro ve 3.nesil AirPods olmak üzere iki ayrı kulaklığın geleceği söylenmekte. Mart etkinliğinde bu kulaklıkların da ortaya çıkacağı iddiası var.

Apple Mart etkinliği

AirTags: Neredeyse bir senedir konuştuğumuz bir ürün olan AirTags serisinin de sonunda ortaya çıkması bekleniyor. Mart ayında gelecek bu ürünün de bir akıllı takip rozeti olacağı ve eşyaların yerini bulmak için kullanılacağı bilgisi var.

Apple TV: Uzun süredir yenilenmeyen Apple TV için de hazırlıkların hızlandığı bilgisi var. Daha iyi, daha hızlı ve belki de geliştirilmiş oyun desteği artısı ile yeni bir ürün gelebilir.

Yeni iMac: Çok kısa bir süre önce mevcut olan iMac modelinin satışlarının durduğu söylenmişti. Bu duyurunun ardından yeni modelleri beklemeye başladık. 5 farklı renkte yeni bir cihaz beklentisi var. Bakalım bu modeller gelecek mi?

Apple Mart etkinliği için beklenen ürünler bunlar. Bu ürünlerin dışında gelecek her ürün sürpriz olacaktır. Tabii ki henüz tanıtım için bile resmi bir tarih duyurulmadığını hatırlatmak isterim.

Önceki İçerikApple Karma Gerçeklik Gözlüğü Benzersiz Olacak
Sonraki İçerikAirPods Max için Güncelleme Yayınlandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?