Apple’ın 14 Temmuz’da Yeni iPod Touch, Nano ve Shuffle’ı Duyuracağı Söylentisi

0
865

Güvenilir Fransız haber sitesine göre, Apple 14 Temmuz gibi yenilenmiş taşınabilir medya oynatıcıları iPod touch, iPod nano ve iPod shuffle‘u duyurmaya hazırlanıyor. iGen.fr’nin raporuna göre, yeni iPod’larda büyük olasılıkla 64 bit A tabanlı yeni işlemciler kullanılacak ve önemli yeniliklerle birlikte sunulacak. Bir diğer söylenti ise sadece yeni renklerle gelmeleri yönünde olsa da bu pek tatmin edici gibi durmuyor. Yeni iPod touch’ın kod adı “N102”, yeni iPod nano’nun “N31A” ve yeni iPod shuffle’ın ise “N12D” olacak.

ipod_2015_colors

iTunes 12.2‘nin çıkması ile ve Macrumors’un ulaştığı görsellerde yeni renkleri seçenekleri ile iPod touch, iPod nano ve iPod shuffle ortaya çıkmıştı. Altın rengi, bej, parlak pembe, koyu mavi gibi yeni renk seçenekleri ile görülen iPod ailesi ek renk seçenekleri ile gelecek. Örneğin yeni iPod touch’ın ek renk seçeneği olarak, altın veya bej renk seçeneğine sahip olması söz konusu.

Yeni iPod’ların 14 Temmuz’da tanıtılacağına olan inanç ise özellikle iTunes 12.2 ile ortaya çıkan görselde, iPod’un ana ekranında yer alan takvimde uygulamasının 14 Temmuz’u göstermesinden geliyor. Tüm bu bilgiler ışığında yeni iPod Touch, Nano ve Shuffle’ın, 14 Temmuz Salı günü duyurulması söz konusu. Apple en son 2010 Eylül ayında iPod touch’ı ve Ekim 2012’de iPod shuffle’ı güncellemişti.

 

İLGİLİ HABER:  Apple Online Store Kaldırıldı! Apple İnternet Sitesini Yeniledi

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?