Animoji için Yenilikler Yolda

0
75

WWDC 2018 etkinliği yarın başlayacak. Etkinlik için sadece 1 günün kalması, Apple’ın bu alanda tanıtacağı ürünlerinde neredeyse tamamen ortaya çıkmasını sağladı. Markanın bu alanda tanıtımını yapacağı ürünler arasında en çok dikkat çekenlerinden biri olmasının yanında, kullanıcılarında en çok önemsediği geliştirmelerden biri olarak beklediğimiz yazılım ise iOS 12 işletim sistemi olacak.

Her yeni detayını paylaşmaya devam ettiğimiz iOS 12 işletim sistemi için son olarak yeni bir detayın daha ortaya çıktığını paylaşalım. Bu kez iOS 12 işletim sisteminin Animoji özelliği hakkında detaylar ortaya çıktı. Yeni sürümde sistemin nasıl kullanılacağı konusunda ortaya çıkan detaylar ise oldukça ilginç.

iOS 12 İle Animoji Nasıl Değişecek?

Ortaya çıkan yeni bilgilere göre artırılmış gerçeklik sistemiyle beraber güçlendirilen Animoji sistemine daha çok özen gösterilecek. Buna göre iOS 12 işletim sistemiyle beraber bir dizi yeni karakter göreceğiz. Animoji karakterlerinin neler olacağı konusunda kesin bilgiler yok ancak yeni karakterlerin kullanım alanının da genişleyeceği konusunda bilgiler var.

iOS 12 Animoji

Buna göre Animoji sistemi artık doğrudan görüntülü görüşme kısmında da karşımıza çıkacak. Kullanıcıların Facetime sisteminde de bu özelliği kullanabileceğinden söz ediliyor. FaceTime sistemine dahil edilecek olan karakterlerin, yeni karakterlerle beraber de detaylandırılacağı ise başka bir bilgi.

Tüm bu özelliklerin dışında yeni karakterlerin ve yeni yazılım desteklerinin ne kadar öne çıktığını yarın görmek mümkün olacak. WWDC 2018 kapsamında Apple çok daha fazla sürpriz de sunabilir ekleyelim. Tanıtılan tüm ürünlere ve yeni yazılımlara sitemizden ulaşabileceğinizi de ekleyelim.

İlginizi Çekebilir: MacOS High Sierra 10.13.5 Güncellemesi Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?