Amazfit Zepp uygulaması iPhone’da kilitleniyor veya çalışmıyor mu?

0
96

Amazfit Zepp uygulaması  ile giyilebilir cihazlarınızı yönetebilirsiniz. Bu uygulama kısaca Zeep olarak da bilinir. Amazfit Zeep uygulaması ile fiziksel aktivitelerinizi izleyebilirsiniz. Sağlık bilgilerinizi gözlem altında tutabilirsiniz.

Amazfit Zepp, hem IOS hem de Android cihazlarda kullanılabilir. Son zamanlarda Amazfit Zepp uygulamasını kullananlar bazı sorunlardan söz ediyorlar. Bu sorunların başında kilitlenme sorunu geliyor. Kilitlenme sorununu, kurulum sırasında takılma sorunu takip ediyor.

Sosyal medyada Amazfit Zepp uygulamasının iPhone’larda kilitlenmesi ile ilgili şikayet edenler öncelikle uygulamayı kaldırıp, tekrar yüklemeyi denediler. Ancak bu şekilde sorun çözülmedi. Üstelik bu işlem veri kaybına neden oldu.

Aşağıdaki şikayetler Twitter’dan alıntı:

@AmazfitGlobal benim Zepp uygulamam yükleme ekranında donmaya devam ediyor. Kaldırmayı ve yeniden yüklemeyi denedim, tüm verilerimi kaybettim, yine de yardımcı olmadı. Çalışmalarda bir çözüm var mı? Kaynak

@amazfitus Zepp uygulamasına sahip olduğunuzda çalışmayı durdurdu. Uygulamayı bile açamıyor. Kaldırmayı ve yeniden yüklemeyi denedim ve yine de çalışmıyor. Yardım edebilir misin? Kaynak

Amazfit Zepp uygulaması iPhone’da kilitleniyor (Çözüm)

Şimdilik aşağıdaki çözümü deneyerek Amazfit Zeep uygulamasında donma, kilitlenme sorunlarını geçici olarak çözebilirsiniz:

“Ben de iPhone’umda bu sorunu yaşadım. Uygulamayı kaldırdım ve yeniden yükledim. Ancak sorun çözülmedi. Sonunda uygulamayı kapattım.  Telefonumu WiFi ve Bluetooth kapalıyken uçak moduna aldım ve uygulamayı başlattım. İşe yaradı. Her şeyi tekrar açtım ve hala çalışıyor gibi görünüyor. Yaz saati uygulamasında her değişiklik olduğunda, Amazfit ve Zepp uygulamasında sorun çıkıyor.…” Kaynak

Her ne kadar bu bir çözüm olarak görünüyorsa da sorunu tamamen çözmüyor. Bir süre sonra kullanıcı sorunu tekrar yaşadığını yazmış:

“Lanet olsun, telefonumu bir süreliğine kapattım ve yine oldu. Zepp uygulamasını her başlattığınızda telefonu uçak moduna almak zorunda kalmak oldukça can sıkıcı. FB sayfalarında paylaştım. İnşallah yakında düzeltirler.”

Şirketten şimdilik resmi bir çözüm gelmedi.

 

Önceki İçerikApple M1 Ultra işlemcisi hakkında her şey
Sonraki İçerikiPhone 13 serisi için HDR performansı düşük veya zayıf şikayetleri geliyor
2009 yılında başladığı web serüvenine TechnoMoji.com ile birlikte devam eden yazar Elektrik Elektronik Mühendisi olup, evlidir. Egemen ve Doğukan'ın babasıdır.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?