Altın Apple Watch Edition Siparişleri Teslim Edilmeye Başlandı

0
489

Geçtiğimiz ay satışa sunulan Apple Watch’lara yoğun bir ilgi olmuştu ve Apple siparişlere yetişmekte zorlanmıştı. Kısa süre içerisinde tükenen Apple Watch’ların teslimatları oldukça ileri tarihlere verilmiş ve Apple müşterilerini rahatlatmak için her fırsatta siparişlerin en kısa sürede teslim edilmesini sağlayacaklarını bildirmişti. Kısa süre içerisinde Apple Watch ve Apple Watch Sport modellerinin teslimatlarına kaldığı yerden devam eden Apple, dün itibari ile Apple Online Store üzerinden sipariş verilen Apple Watch Edition’ların da teslimatlarına başladı.

Apple Watch Edition’ın beyaz kutusu diğer Paslanmaz çelik Apple Watch’ın kutusuna benzerlik gösteriyor.

img_6661

Beyaz kutunun içerisinde ise durum oldukça farklı bir hal alıyor. Kutu içeriği hatta kutuda kullanılan materyal diğerlerine göre oldukça farklı. Apple Watch Edition, deri kaplama olan kutusunun içerisine sabit bir şekilde oturtulmuş MagSafe güç adaptörü ile birlikte geliyor. Ayrıca altın modelle birlikte Watch’ın rengine uyumlu olarak hazırlanmış, Edition yazı kabartmalı temizleme bezi yer alıyor. Diğer Apple Watch modelleri plastik kutu içerisinde yer alıyorlar ve kutu içeriğinde Apple Watch Edition’ın aksine sade bir temizleme bezi mevcut.

Apple Watch Edition’ı ilk defa şarj taktığınız zaman, Watch’ın genel bir özelliklerinin tanıtılması ile birlikte altın renginde eşleme ekranı sizi karşılıyor. Aşağıdan, Apple Watch Edition’ını teslim alan bir kullanıcının paylaştığı fotoğraflara ulaşabilirsiniz.

İLGİLİ HABER:  Apple Yeni Bir Marka Değeri Rekoruna Gidiyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?