Akbank Sıfır Faizle iPhone Kredisi Kampanyası Duyuruldu

0
252

Akbank ile Apple’ın anlaşması sonrasında iPhone akıllı telefonları için faizsiz satış imkanı doğdu. Daha önce çıkan yasalar neticesinde akıllı telefonların satışlarında taksit sınırlaması yapılmış ve telefonların 6 aya kadar taksitle satın alınması gündeme gelmişti. Bu durum alışveriş kredilerinin devreye girmesine neden oldu. Birçok e-ticaret devi ve mağaza akıllı telefon satışlarında kredi dönemi başlattı. Fakat alışveriş kredileri de faizleri nedeniyle çok fazla tercih edilmemeye başladı. Şimdi ise Akbank ile Apple arasında bir anlaşma yapıldı ve faizsiz iPhone alma imkanı söz konusu oldu.

Sıfır Faizle iPhone Kredisi

Apple, Akbank ve Troy arasında yapılan anlaşma sonrasında faizsiz iPhone almak mümkün hale geldi. Faizsiz iPhone almak için Akbank kullanıcılarının Akbank mobil üzerinden işlem yapması gerekecek. Yapılan anlaşmalar neticesinde kullanıcıların Troystore üzerinden akıllı telefonlar alması gerekiyor. Troystore üzerinden alınan iPhone modelleri için Akbank mobil üzerinden kredi alınabilecek ve 6 ay faizsiz kredi çekilebilecek.

iPhone XR-iPhone 11

6 aya kadar faizsiz kredi çekilebilecek ve akıllı telefonların satışı bu şekilde gerçekleştirilebilecek. iPhone akıllı telefonlarının satın alınması noktasında bir kampanya daha duyurulduğunu ekleyelim. Yine Troy üzerinden eski iPhone akıllı telefonlarını değiştirmeniz mümkün olacak. Troy üzerinden yeni akıllı telefonları almak için eski akıllı telefonları değiştirme kampanyasına girdiğiniz zaman ise en yakın Troy mağazasına gitmeniz gerekecek.

Bu şekilde telefonların değiştirilmesi söz konusu olacak. Akbank faizsiz iPhone kredisi için sunulan kampanya kapsamında iPhone 11 akıllı telefonlarını da alabildiğinizi ekleyelim. Yani hem yeni iPhone modelleri için hem de eski iPhone modelleri için geçerli olan bir kampanya söz konusu olacak. Satışı yapılan tüm modeller için geçerli.

Önceki İçerikElmas tabanlı altın iPhone 11 Pro İncelemeye Alındı
Sonraki İçerik2020 iPad Pro 11 ve iPad 12.9 Ortaya Çıktı – İşte Yeni Tabletler
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?