AirTag Hermès Türkiye Fiyatı Açıklandı! Off Diyorum

0
396

AirTag, Apple’ın etkinliğinin küçük eniştesi oldu. Küçük ama başrollerden biri olan ürün, en temelde eşyaların kaybolmasını engellemek için sunulan bir cihaz. En geniş anlamıyla böyle tanımlayabileceğimiz cihazın bir de özel versiyonu duyuruldu. AirTag Hermès isimli bu özel versiyon işlev olarak aynı özellikleri taşıyor.

Farkı ne derseniz tasarım kısmında bazı ekleri var. Bunların hepsini anlatacağız ama Türkiye fiyatını görünce şaşıracağınızı şimdiden belirtelim.

İlginizi Çekebilir: Yeni MacBook Pro için Sızdırılan Bazı Bilgiler Paylaşıldı

AirTag Hermès Türkiye Fiyatı Nasıl?

Bu özel versiyon odakta yine AirTag cihazını sunuyor. Fakat etrafında özel bir kılıf var. 3 farklı şekilde olmak üzere bu özel versiyonda el yapımı deri kullanılmış. 3 çeşit için de açıklama yapalım. Bunlardan birisi çanta aksesuar olarak hazırlanmış. Bir diğeri bavul etiketi olarak hazırlanmış. Bir diğeri ise anahtarlık olarak hazırlanmış.

Temelde hepsinin el yapımı deri ile sunulduğunu görmekteyiz. Clou de Selle imzasının işlendiği modeller, başka bir fark ile gelmiyor. Teknik kısımda özellikler aynı. Kendi tanımlamamı yapmak istersem, bu modeller biraz daha şık ve modaya uygun prestijli tasarıma sahip.

AirTag Hermès

Fakat gel gelelim ki öyle bir fiyat var öyle bir fiyat var… 🙂 Normalde AirTag 229 TL ile Türkiye’de satışa çıkacak. Fakat bu modeller en ucuz 2.999 TL’den başlıyor. Fiyatlar şöyle:

  • Çanta Aksesuarı: 2.999 TL
  • Anahtarlık: 3.499 TL
  • Bavul Etiketi: 4.499 TL

Açıklanan fiyatları gördünüz. 3 farklı AirTag Hermès için 3 ayrı fiyat. En pahalısını düşünecek olursak bunun yerine yeni bir iPhone SE alabilirsiniz. Daha neler alınabilir saymaya gerek yok diye düşünüyorum. Fiyatın neden bu kadar yüksek olduğuna gelince. “Tasarım ürünü!” 🙂 ifadesi karşımıza çıkıyor.

AirTag Hermès Türkiye fiyatları belli ve bu ürünlerin ülkemizde ne kadar satış elde edeceğini göreceğiz.

Standart olan AirTag için de ayrı bir fiyat yazısı hazırlayacağız. Şimdilik bu ürünler için açıklanan fiyatları bir sindirelim. 🙂 Bu arada satışlar şu an için başlamadı. Apple sadece fiyatları açıkladı. Ben bunları alacam diyenler biraz daha bekleyecek.

Önceki İçerikYeni MacBook Pro için Sızdırılan Bazı Bilgiler Paylaşıldı
Sonraki İçerikiOS 14.6 Beta Yayınlandı! Yeni Sürüme Doğru
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?