AirPods Studio Tanıtım Öncesi Görseliyle Sızdı

0
137

Apple için kulaklıklarda farklı bri dönem başlıyor. Akıllı telefonlar için güzel bir aksesuar olarak gelen AirPods modellerinden sonra şimdi direkt marka ismi ile çıkacak olan kafa üstü kulaklık modelleri gelecek. Bugün yapılacak tanıtımda ortaya çıkması mümkün olan AirPods Studio kafa üstü kulaklık modellerinin tanıtıma saatler kala sızdırıldığını da belirtelim.

İlk defa AirPods Studio kulaklıklarına ait olduğu söylenen gerçek görseller yayınlandı. Konsept dışında kulaklıkları ilk defa görmüş olduk.

AirPods Studio Beklentileri Karşılayabilecek mi?

Kulaklıklar için görselden sonra iddialı açıklamalar geldi. İlk iddia yeni kulaklık modelinin ses kalitesinin daha iyi olacağı yönünde oldu. AirPods modellerine göre daha yüksek ses kalitesi için daha iyi ses sürücülerine yer verileceği ve bunun yanında özel bir ses ayar sisteminin sunulacağı söyleniyor.

iOS bir cihaz üzerinden ya da Mac cihazlarla bu ses ayarını yapabileceğiz. Ses ayarını yaparak kaliteyi daha da arttırabileceğiz.

Ayrıca bu kez kulaklık kafa ve ense bölgelerinde olduğunu anlayabilecek. Yani kulaklığı kafanızdan indirdiğiniz zaman kulaklık bunu algılayabilecek. Söylenen bu. Aynı şekilde sağ kulak ve sol kulak algısının olacağı da iddia edilmekte.

AirPods Studio

Bu şekilde tek tek taraflara bakarak kullanmanıza gerek yok. Profesyonel seviyede bir kulaklık olacağını düşündüğümüz modelin içerisinde yer alacak H1 çipinin değişmeyeceği de söyleniyor ama bunun için tanıtımı bekliyoruz.

Benim kişisel düşüncem değişiklik olabilir. Daha profesyonel bir cihazda, daha fazla işlevi yerine getirmesi gereken farklı çipler kullanılabilir. Bu yönde de farklı bir tercihe adım atılabilir. 349 dolardan çıkacağı söylenen kulaklık için sır kalmayacak. AirPods Studio akşam yapılacak tanıtımda duyurulacak ve biz de özellikleri sizlerle paylaşacağız.

Önceki İçerikApple Store Bakıma Alındı – Yeni Ürünler Geliyor
Sonraki İçerikAirPods Kulaklıklar için iOS 14 Özelliklerini Getiren Güncelleme Yayınlandı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?