AirPods Pro Lite için Hazırlıklar Başladı

0
74

Kablosuz kulaklık satışları için açıklanan genel listede Apple’ın kablosuz kulaklıkları ilk sırada yer aldı. AirPods satışlarında istediğini alan Apple’ın şimdi ise yeni bir kulaklık üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. Üstelik bu kez AirPods Pro Lite adı verilen bir kulaklık yolda ve bu kez fiyat kısmında sevindirici gelişmeler yaşanabilir.

AirPods Pro Lite Ne Zaman Çıkacak?

Paylaşılan bilgilere göre yeni seri kulaklıklar için Apple çoktan tedarikçilerine bilgi verdi. Digitimes tarafından sızdırılan bilgilerde yeni kulaklıkların hazırlıklarının başladığı ancak markanın bunla sınırlı kalmadığı söyleniyor. Bunun yanında yeni iPad ve Apple Watch modeli için de hazırlıklar başlamış durumda.

Şimdilik bir sonraki kablosuz kulaklıkların AirPods Pro Lite adıyla gelmesi bekleniyor ancak bunun dışında farklı bir isimlendirmede sunulabilir. Lite versiyonunun yerine 3.nesil AirPods kulaklıkların tanıtımı da yapılabilir.

AirPods Pro Lite

Kulaklıkların özelliklerinin neler olacağı konusunda ise en ufak bir bilgi bile bulunmuyor. Sadece fiyat kısmında bazı iddialar var. AirPods Pro Lite modelinin Pro ile karşılaştırıldığı zaman fiyat kısmında çok daha düşük bir aralığa sahip olacağı söylentileri var. Tabi şu an için fiyat kısmında da net bir paylaşım gelmedi.

Apple’ın bir dizi yeni ürün üzerinde çalıştığı ise neredeyse doğrulanmış oldu. Tanıtım için Eylül ayında yapılacak olan iPhone tanıtımını beklemek gerekecek. Muhtemelen tüm yeni ürünler, yeni seri iPhone modelleriyle beraber sunulacak.

İLGİLİ HABER:  Pangu: iOS 9.3.2 jailbreak çok yakında çıkacak/YAYINLANDI

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?