AirPods Pro Çıkış Tarihi Ortaya Çıktı

0
522

Yeni ürünlerini satışa sunan Apple, yavaş yavaş iPhone 12 serisinin hazırlıklarına başladı. Yeni telefonlarla ilgili ilk bilgiler de yavaş yavaş geliyor. Telefonlar bir yana, markanın bu sene için planlarının bitmediği belirtiliyor. Çok kısa bir süre önce AirPods 3 olarak isimlendirilen kulaklıklar ortaya çıkmıştı. Tasarım değişikliği ile gelmesini beklediğimiz kulaklık modelinin seneye tanıtılacağını düşünüyorduk.

Fakat paylaşılan yeni bir rapor, bu kulaklıkların AirPods Pro olarak isimlendirileceğini ortaya çıkardı. Kulaklıkların isimlendirmesinin bu şekilde olmasıyla beraber, yeni serinin tanıtım tarihi konusunda da bazı bilgiler ortaya çıktı. Buna göre 2019 yılında AirPods Pro ile tanışacağız.

AirPods 3

 

AirPods Pro Ne Zaman Geliyor?

Tedarikçi kaynakları tarafından paylaşılan bilgilere göre Ekim ayı bitmeden Apple yeni bir tanıtım yapacak. Marka tarafından yapılan tanıtımda yenilenmiş olan kulaklık modellerinin de satışa çıkarıldığını göreceğiz.

AirPods Pro kulaklık modelinin Ekim sonunda tanıtılması bekleniyor. Tanıtımın hemen arkasından bu modellerin de satışa çıkmayacağı, satışın Kasım ayında başlayacağı iddiası da var. iOS 13.2 beta sürümleri içerisinde yer alan kodlar da yeni kulaklık modellerinin geleceğini gösteriyor. Sızdırılan belgelere göre değerlendirme yaptığımız zaman, iOS 13.2 final sürümünün Kasım ayında çıkış yapacağını düşünüyoruz.

Apple AirPods 3

 

Hal böyle olunca iki iddia birbirine tutmuş oluyor. Yani yeni kulaklık modellerinin yıl bitmeden satışa sunulması muhtemel. Gürültü engelleyici özelliği ile güncellenmesi, spor salonlarında kullanılması adına tasarım değişikliği alması gibi artılarla beraber gelecek modelin kutu tasarımının da değişmesini bekliyoruz.

Ayrıca AirPods Pro modeli için fiyat konusunda da bazı iddiaların olduğunu belirtelim. Kulaklıkların 260-270 dolar arasında satış fiyatı olacağı söyleniyor. Tabii ki tüm bu iddiaların ne kadar gerçek olduğunu Apple’ın tanıtımı sonrasında görmek mümkün olacak. Marka henüz, herhangi bir tanıtım için tarih ya da davetiye bilgisi vermedi.

İLGİLİ HABER:  iOS 9.3.2 Beta Güncellemesi Yayınlandı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?