AirPods Pro 2 için Yeni Görseller Ortaya Çıktı

0
495

3.nesil AirPods kulaklık modelinin tanıtılmasının üzerinden çok az bir zaman geçti. Yeni kulaklık modellerinin gelmesi sonrasında ise gözler AirPods Pro 2 serisine çevrildi. Nasıl temel model yeni nesle geçmişse, Pro modeli için de yeni nesle geçiş yapılması bekleniyor.

Bu yeni Pro serisi kablosuz kulaklık için de görseller gelmeye devam ediyor. Kulaklıkların nasıl görüneceği konusunda bir fikir verebilecek olan yeni görseller, tasarımı da ortaya çıkarmış durumda. Şu an için sızıntıdan ibaret olduğunu anladığımız görsellere göre, çok büyük bir değişim beklemiyoruz.

İlginizi Çekebilir: Apple Bağdat Caddesi Mağazası Açıldı

AirPods Pro 2 Nasıl Bir Kulaklık Olacak?

Sızdırılan görsellere göre yeni Pro modelinde de mevcut seriye benzer bir tasarım yapısına yer verilecek. Şu an satışta olan Pro modelinde silikon uçların bulunduğunu biliyoruz. AirPods Pro 2 serisine ait olduğu iddia edilen görsellerde de silikon uçların kullanılmaya devam edeceği anlaşılıyor.

Bunun yanında yine kulaklıkta sap kısmının olduğu gözüküyor. Daha önce gelen iddialarda kulaklıkta belki de sap bölümünün olmayacağı söylenmişti. Ama bu kez gelen görseller bu iddiaları boşa çıkarıyor.

AirPods Pro 2

Ayrıca yeni kulaklık modellerinde sensör yerleşimlerinde de bir değişiklik olacağını anlıyoruz. Kullanılan sensörlere sağlık ölçümü eklenecek şekilde yeni sensörlerin geleceği iddia ediliyor. Sızan görsellerden bu yerleşimi net olarak anlayamıyoruz ama sap kısmında bir fark olduğunu görebiliyoruz.

Diğer taraftan kutu tasarımında da önemli değişiklikler olmayacağını anlıyoruz. Muhtemelen 3.nesil AirPods kulaklık modellerinde olduğu gibi MagSafe desteğinin gelmesi durumu söz konusu olacak.

AirPods Pro 2

Ama genel kutu tasarımında yine çok büyük değişiklikler olmayacak gibi gözüküyor. Tasarımdan çok teknik açıdan değişiklikleri getireceği gözüken AirPods Pro 2 modelinin ne zaman tanıtılacağına ilişkin ise en ufak bir bilgi bulunmuyor.

Zaten 3.neslin gelmesi de zaman almıştı. Tanıtıldı tanıtılacak derken, seri için birkaç ay gibi bir bekleme süresi oluşmuştu. Yine sızıntılarda tanıtım tarihi açısından ek bir bilgi bulunmuyor. Yeni bir gelişme ya da tarih açıklaması geldiği zaman yeniden değerlendirme yaparız.

Güncelleme: Kulaklığın 2022 yılının 3.çeyreğinde geleceği iddiası var. Şimdilik son iddiada yer alan bilgi bu.

Önceki İçerikGerçek Dinozor Dişi Bulunan iPhone 13 TYRANNOPHONE
Sonraki İçerikiOS 15 SharePlay Özelliği TikTok Üzerinde Gözüktü
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?