AirPods Pro 2 Çıkış Tarihi için Bir İddia Daha Geldi

0
129

AirPods Pro 2 kulaklıkları, Apple’ın yeni nesil kablosuz kulaklık modelleri olacak. Sıradaki seri bu olarak gözüküyor çünkü temel model için yakın zamanda bir yenileme yapıldı. 3.nesil AirPods tanıtıldı ve hatta stok sorunları iddiası olmasına rağmen satışa çıktı. Şimdi ise sırada yeni Pro modeli olduğunu biliyoruz.

İşte bu Pro modeli için de yeni bilgiler ve paylaşımlar gelmeye devam ediyor. En son ünlü Apple analistlerinden Apple’ın Pro kulaklığı için yeni bir çıkış tarihi iddiası geldi. Yeni Pro modelini bekleyenler için bu çıkış tarihi pek tatmin edici olmayacak gibi duruyor.

AirPods Pro 2 Ne Zaman Gelecek?

Daha önce Ming Chi Kuo gibi analistler kulaklıkların 2022 yılında geleceğini söylemişti. Şimdi gelen iddiaya göre ise kulaklıklar 2022 yılının 3.çeyreğinde tanıtılacak.

Eğer bu iddialar doğruysa yeni seri kablosuz kulaklıkların çıkışı için bir hayli beklemek gerekecek. Neredeyse 1 sene gibi bir süre kadar beklemek gerekiyor gibi gözüküyor.

Fakat her ne kadar yeni model için bir süre beklemek gerekecek gibi dursa da bu serinin özelliklerinin de çok konuşulacağını düşünüyoruz.

AirPods Pro 2

Ses konusunda yeni nesle geçecek olan kulaklık modelleri sadece bununla da sınırlı kalmayacak. Bunun yanında sağlık sensörlerine de sahip olacak deniyor. Tıpkı Apple Watch akıllı saatlerinde olduğu gibi kablosuz kulaklık modellerinin de bazı sağlık verilerini ölçmesi sağlanacak.

Tabii ki bunlar iddia olduğu ve resmi bir şey olmadığı için şu an için nasıl bir ölçümden söz ettiğimiz konusunda kesin bilgilerimiz yok. Bunlar için de bilgiler geldiği zaman güncellemelerimizi yapacağız. Şu an için beklediğimiz Apple’ın çıkış tarihi konusunda resmi bir açıklama yapması.

AirPods Pro 2 için çıkış yılı 2022 yılı olarak gösterilse de çıkış tarihi için resmi bir açıklama yapılmasını beklemek gerekiyor. Özellikleri iddialı olacak model için tabii ki beklediğimiz daha çok fazla şey var. Bunlar için de bilgilerin yakın zamanda geldiğini göreceğiz.

Önceki İçerikApple, Yeni Yıl Özel Sayfasını Yayınladı
Sonraki İçerikiOS 15.2 ile iPhone 13 Pro’ya Çok Güzel Bir Artı Geliyor
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?