AirPods Max Pil Değişim Ücreti Netleşti

0
253

AirPods Max, lüks seri kablosuz kulaklık modelleri için iyi örneklerden biri oldu. Daha çok profesyonellere hitap ettiği bilinen kablosuz kulaklık modelinin, fiyatı da özellikleri gibi üst seviye.

Tabii ki cihaz pahalı olunca yedek parçaları da tamir masrafı da pahalı oluyor. iPhone akıllı telefonlarında da benzer bir durum var. Telefon pahalı olunca, onarım masrafları da yüksek oluyor.

Kablosuz kulaklık modelinin pil değişimi için açıklanan ücretler de bu duruma güzel bir örnek oldu.

İlginizi Çekebilir: Katlanabilir iPhone Projesi Hayata Geçiyor – Yeni Gelişmeler Var!

AirPods Max Pil Değişim Ücreti Ne Kadar?

Geçen hafta ABD için pil değişim ücreti açıklanmıştı ve bu ücretin 59 dolar olduğu duyurulmuştu. Ülkemiz için de açıklanan fiyat benzer bir seviyede oldu. Max kulaklığınız varsa ve pilini değiştirmek istiyorsanız 799 TL gibi bir ödeme yapılması gerekecek.

Apple Care+ hizmeti alanlar bu konuda biraz daha şanslı. Eğer AppleCare+ hizmetini almışsanız bu durumda ekstra olarak herhangi bir ödeme yapmaya gerek kalmadan pilleri değiştirebileceksiniz.

AirPods Max

Biliyorsunuz AirPods modellerinde pil değişikliği yapılmıyor. Fakat Max modeli için durum farklı. Diyelim ki kulaklığın pilinde bir sorun oldu ya da eskidi bu durumda değişim yapılabilecek. Tabii ki bu güzel bir avantaj sağlamış olacak. Fakat açıklanan fiyatlar pil değişimi için biraz yüksek gelebilir.

Apple’ın bunun için ek bir düzenleme yapması ya da fiyatları düşürmesi gibi bir durum beklenmiyor. Kulaklığın diğer sorunları için servis ücretleri ise belli değil. Muhtemelen Apple bunun için bir fiyat duyurusu yapmayacak.

Kullanıcıların yaşadıkları sorunlara göre teknik servis hizmeti sırasında fiyat bilgisi verilecektir. Sadece ayrı olarak satılan kulaklık yastıklarının fiyatları biliniyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?