AirPods Kulaklıkları İçin İki Yeni Reklam Filmi Daha

0
67

Apple bir nevi akıllı kulaklıkları olarak gösterilen kablosuz kulaklıklarını uzun bir süreden sonra sonunda piyasaya çıkarmıştı. Henüz kısa bir süre önce piyasaya çıkan AirPods kulaklıklarında uygulanan strateji ise kulaklıkların eksik yönleri olmasına rağmen istenen satışların elde edilmesini sağlamıştı. Son olarak da zaten kulaklıkların stoklarının tükendiği ve Apple’ın üretimlerini hızlandıracağı üzerine haberler yapılmaya başlamıştı.

Tüm bu haberlerin ardından Apple’da uzun süredir beklenen adımlarından birini attı. Hemen her ürününün özelliklerini kısa kısa vurgulayan reklam filmleri ile gündeme gelen Apple’ın AirPods kulaklıkları içinde benzer bir çalışma yapıp yapmayacağı konusu da merak ediliyordu.

3 Yeni Reklam Filmi

Apple artık AirPods kulaklıklar için reklam yayınlamaz derken beklenen haberde geldi. Apple tarafından yapılan açıklamadan kısa süre sonra AirPods kulaklıkları için 3 yeni reklam filmi yayınladı. Bu reklam filmlerinden Siri özelliğini vurgulayan reklam filmi için yazımızı yayınlamıştık;

Bakınız: Apple’dan AirPods Kulaklıklarının Siri Özelliğini Vurgulayan Reklam

Bu reklamın dışında da Apple yeni 2 reklam filmi daha yayınladı. Apple’ın yayınladığı diğer iki reklam filmi için ise yine benzer bir sistem kullanıldığını da söylemek gerekiyor.

Kısa Reklam Yayınları

Genel olarak çok kısa anlık videolar olsa da AirPods için yayınlanan ilk reklamlar olmaları ile öne çıkan reklamların bir diğerinde ise aslında AirPods kulaklıklar ile iPhone telefonlar arasındaki bağlantı vurgulanır. Kulaklıkların anında telefona bağlandığınız gösteren reklam filmini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bunun dışında bir diğer reklam filminde de müzik notalarına benzetilen AirPods kulaklıklarının notalar olarak sıralanması gösterildi. Bu reklam filmi de aşağıda.

Apple’ın yayınladığı reklam filmlerinden sonra AirPods için yeni çalışmalarda gündeme gelir mi bilinmez ama genel olarak Apple’ın reklamlarına devam edeceği de görülüyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?