AirPods Kampanyası Başladı – Kulaklık Ne Kadar İndirimde?

0
7721

Apple’ın Türkiye’de çok fazla kampanyası olmuyor. Yurt dışı kaynakları sürekli takip ediyoruz ve bazen tabletlerde bazen telefonlarda 50-60 dolar hatta 100 dolara kadar varan indirimler yapıldığını görüyoruz. Türkiye’de bu indirim fırsatları daha nadir oluyor. Haliyle böyle bir haber duyduğumuz zaman, hemen paylaşmayı tercih ediyoruz. Benzeri bir kampanya haberi de Teknosa’dan geldi.

Daha öncesinde eskiyi getir yeniyi götür kampanyası paylaşmıştık ve o kampanyaya ilgi bir hayli yüksek oldu. Vatan, MediaMark gibi ünlü teknoloji mağazalarında yapılan kampanya sonrasında şimdi Apple AirPods 2.Nesil indirim kampanyası var.Yalnız baştan söyleyelim bu kampanya yeni bir iPhone modeli almak isteyen kullanıcıları ilgilendiriyor. Çünkü kampanya yeni model almak isteyen kullanıcılara sunuluyor.

Apple AirPods 2.Nesil İndirim Kampanyasının Detayları Neler?

Yeni bir iPhone modeli almak isteyenler için geçerli olan kampanyada, iPhone telefonlarının yanında Apple AirPods 2.Nesil kulaklık, 399 TL gibi bir fiyata düşüyor. 2.nesil AirPods kulaklık için bu rakam çok ciddi bir rakam.

Çünkü kulaklıkların asıl satış rakamı 1.299 TL gibi bir rakam. AirPods Pro modelinin hemen öncesinde gelen kulaklık olması nedeniyle, çok eski bir modelde olmayan yeni serinin 399 TL olması dediğimiz gibi güzel bir avantaj. Peki, kablosuz kulaklıkları bu fiyata almak için hangi iPhone modellerini tercih etmek gerekiyor? Gelin şimdi o modellere ve fiyatlarına geçelim.

2.nesil AirPods

  • iPhone SE 2020 – 64 GB depolama – 5.299 TL
  • iPhone SE 2020 – 128 GB depolama – 5.749 TL
  • iPhone SE 2020 – 256 GB depolama – 6.199 TL
  • iPhone XR – 128 GB depolama – 7.549 TL
  • iPhone XR – 64 GB depolama – 6.899 TL

Bu telefonları alan kullanıcılar için tekrar tekrar hatırlatmak gerekiyor ki Apple AirPods 2.Nesil kulaklık 399 TL’ye alınabiliyor. Açıkçası kampanyanın ne kadar süreceği konusunda bir bilgi göremedim. Bunun için bir detay öğrenebilirsem sizlerle paylaşacağım. Kampanyaya yeni akıllı telefonların eklenmesi ise çok olası değil.

Önceki İçerikBilgi Sızdı, iPhone 12 Pro LIDAR Tarayıcı Kullanacak
Sonraki İçerikiPhone 12 Bir Süre Daha Gecikecek
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?