AirPods 3 Tanıtım Tarihi Belli Oldu İddiası Geldi

0
333

AirPods 3 yeni gündemimiz. Kablosuz kulaklık modelinin sunulmasına çok kısa bir süre kaldığı söyleniyor. Bu konuda bir hafta kadar önce yeni bir paylaşım yapmıştık. Paylaşımda şöyle bir iddiayı gündeme getirmiştik. Yeni kulaklıklar yıl bitmeden tanıtılacak deniyordu.

Yeni kablosuz kulaklıkları 2021 yılına girmeden göreceğimizin sinyalleri verilmiş ve analistle bu yönde bilgi paylaşmıştı. Fakat hemen ardından Kasım etkinliği düzenlendi ve kulaklıklar tanıtılmadı. Bunun yerine sadece yeni Mac ailesini gördük. Haliyle iddialar da hemen değişti.

AirPods 3, 2021 Yılında Gelecek

Her paylaşımı olay olan ve %90 başarı oranına sahip olan Ming Chi Kuo, yeni bir paylaşım daha yaptı. Ünlü isim tarafından yapılan paylaşımda, AirPods 3 modellerinin 2021 yılında geleceği doğrulandı.

Fakat her ne kadar tanıtım 2021 yılına kalmış olsa da Apple bu sefer kullanıcılarını çok bekletmeyecek. Yeni yılın ilk çeyreğinde yeni kablosuz kulaklık modelleri ile karşı karşıya kalacağız.

Tanıtımın yeni yılın hemen sonrasında yapılması ihtimali de var. Yeni kablosuz kulaklık modelinin yanında mini LED ekranın kullanıldığı bir de iPad modelinin tanıtılacağı söyleniyor.

AirPods 3

İki cihazın da aynı etkinlik kapsamında duyurulacağı iddiası var. Min Chi Kuo tarafından paylaşılmış olan bilgilere göre yeni cihazların tanıtılması Apple’ın gelirlerinin yıllık bazda %100 oranında artmasıyla sonuçlanacak.

Ming Chi Kuo’nun paylaştığı bilgilere göre iPhone 12 akıllı telefonları, AirPods 3, Mini LED ekranlı yeni iPad modeli ve yeni gelen Mac modelleri sayesinde gelirler görülmemiş bir şekilde yükselmiş olacak.

Bu gelir artışında yeni kablosuz kulaklıkların nasıl bir etkisi olacağını da tanıtımdan sonra göreceğiz. Tanıtım günü belli olduğu zaman ya da Apple bu konuda bir basın duyurusu yayınladığı zaman yine sizlerle paylaşıyor olacağız. Bakalım 2021 yılının bombası yeni kablosuz kulaklıklar ne zaman karşımıza çıkacak?

Önceki İçerikiPhone 12 Pro DxOmark Kamera Puanları Açıklandı – Şaşıracaksınız!
Sonraki İçerikiPhone 12 Mini Parça Parça Edildi – İşte İç Aksam
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?