AirPods 3 için Sevindiren İddia!

0
216

Apple’ın kulaklıklarını başarılı buluyoruz ve zaten genel olarak kulaklıklar bir hayli fazla satış elde ediyor. İddialı modeller sunan markanın yeni kulaklığı da aynı heyecan ile bekleniyor. Belki seriyi bir tık daha ileri taşıması beklenen yeni kulaklık modelinin ne zaman tanıtılacağı ise adeta arap saçına döndü. AirPods 3 kulaklık için ilk iddialar 2021 yılının başında geldi.

Yılın başında yeni kulaklık modelinin tanıtılacağı konusunda iddialar gelmiş ardından bu iddialar Mart ayına sarkmıştı. Kulaklıklar Mart ayı değil, yaz aylarında bile tanıtılmadı. Serinin bir türlü gelmemesi sonrasında ise iddialar değişmişti. Şimdi ise yeni kulaklık modelinin ne zaman üretileceği konusunda yeni bazı bilgiler gelmeye başladı.

İlginizi Çekebilir: iOS 14.7 Yeniliklerini Tek Başlıkta Topluyoruz

AirPods 3 Üretimi Önümüzdeki Ay Başlayabilir

Bu sefer söz konusu kablosuz kulaklık modelinin üretiminin önümüzdeki ay içerisinde başlayacağı iddiası ortaya çıktı. Ağustos ayında başlayacak olan üretimle beraber serinin Eylül ayı tanıtımına da yetişmesi bekleniyor.

Böyle olacak olursa, belki de iPhone 13 akıllı telefon modellerinin yanında yeni kulaklık serilerinin de tanıtıldığını görebiliriz. iPhone 13 temel modelleri, Pro modelleri, MacBook modelleri ve AirPods 3 kablosuz kulaklık modelinin tanıtımının yapılacağı söyleniyor.

Nikkei Asia kaynağından da gelen bilgilerde üretimin Ağustos ayı başlayacağı işaret edilince iddialar biraz daha güçlenmeye başladı diyebiliriz.

AirPods 3 kulaklık

Y4eni kulaklık hakkında bildiklerimiz ise hala kesinlik kazanmadı ve hala net değil. Muhtemelen kulaklık üretime girecek olursa, şu an bildiklerimizin çok daha fazlasını öğrenme şansını bulabiliriz. Bu konuda da yeni gelişmeleri takip etmek gerekli.

Özellikle iki nokta var. Birincisi yeni kablosuz kulaklık modelinde sunulacak olan fiyat aralığı ikincisi ise yeni kablosuz kulaklık modelinde aktif gürültü engelleme özelliğinin olup olmayacağı.

İki konu da netlik kazanmış değil ve en çok merak edilen konular arasında geliyor. AirPods 2 ya da Pro kadar tercih edilecek bir kulaklığın gelmesi, Apple’ın kesinlikle seriyi belli bir yere taşıması anlamına gelecek. Aksesuarların iPhone serisi sunulmuş gibi düşünülebilir.

Önceki İçerikiOS 14.7 Yeniliklerini Tek Başlıkta Topluyoruz
Sonraki İçerikMagSafe Battery Pack iPhone Telefonda Nasıl Gözüküyor?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?