AirPods 3 için Çıkış Tarihi Tahminleri Değişti

0
185

Geçen yıldan beridir beklediğimiz kablosuz kulaklık modeli AirPods 3 için istediğimiz haberleri bir türlü alamadık. Aslında kulaklığın 2021 yılının başında duyurulacağı iddia edilmişti. Fakat bu iddialar boşa çıktı.

En son geçtiğimiz hafta umutlandıran bir haber gelmişti. Öyle ki geçtiğimiz hafta kulaklıkların yeni görselleri yayınlandı ve ardından da söz konusu kablosuz kulaklık modellerinin 23 Mart tarihinde duyurulacağı söylendi. Şimdi ise bu iddiaları da asılsız kılacak olan yeni bilgiler paylaşıldı.

İlginizi Çekebilir: Apple Bir Çalışanına Dava Açtığını Duyurdu

AirPods 3 Ne Zaman Tanıtılacak?

Yeni kablosuz kulaklık için Ming Chi Kuo bir açıklama daha yaptı. Ünlü isim şu an kulaklıkların seri üretime girmediğini belirtti. Ayrıca ünlü isim yeni kablosuz kulaklıkların, 3.çeyreğe kadar üretime girmesinin zor olabileceğini de belirterek, satışların yıl sonuna kalabileceğini açıkladı.

Kulaklıkların satışlarının yıl sonunu bulması, bir kez daha hayalleri suya düşürecektir. İlk etapta Ocak ayında beklenen ama tanıtılmayan, sonrasında Mart ayı için beklenen ama tanıtılmayan kulaklıkların yine tanıtılmaması ihtimali var.

Bu süreçte AirPods Max kablosuz kulaklıklarını bile gördük ama yeni nesil kulak içi kulaklık modelleri hala belirsizliğini koruyor. Apple’ın bu konuda yapacağı resmi açıklamalar da önemli.

AirPods 3

23 Mart tarihinde bir tanıtım yapılması bekleniyor. Bu tanıtımda AirPods 3 kablosuz kulaklık modeli tanıtılmayacaksa, planların değiştiği anlaşılacak.

Yeni kulaklık için daha detaylı bir tanıtım tarihi ya da daha detaylı bir iddia paylaşılacak olursa, yine yer vereceğiz ama şu son iddialardan sonra yine belirsizliklerin ortaya çıktığını söyleyebiliriz.

Beklentilerimiz bir kez daha değişiklik göstermiş oldu. Her ne kadar Ming Chi Kuo bu son açıklamasıyla kulaklıkların hemen gelmeyeceğini dile getirmiş olsa da Mart ayında yapılacağı iddia edilen tanıtımı beklemek gerekiyor.

Önceki İçerikApple Bir Çalışanına Dava Açtığını Duyurdu
Sonraki İçerikHomePod için Satışlar Tamamen Duruyor mu?
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?