AirPods 3 Görüntüleri Paylaşıldı! İşte Tasarım

0
219

AirPods 3 kablosuz kulaklık modeli için sunulacak tasarım bir kez daha gündemde. Yeni kablosuz kulaklığın bir kez daha tasarımı ile gündeme gelmesini sağlayan ise gelen görseller. Kulaklıkların üretime girdiği ve bu görsellerin de üretim hattından olduğunun söylenmesi de söz konusu seriyi bekleyenleri bir hayli heyecanlandırmış durumda.

Peki, bu görselleri değerlendirdiğimiz zaman 2021 yılı içerisinde geleceğine kesin gözüyle baktığımız kulaklıklar nasıl bir tasarıma sahip olacak? Apple standartlarının ne kadar dışına çıkacak?

İlginizi Çekebilir: AirPods 3 için Tüm Bildiklerimiz! Nasıl Bir Kulaklık Gelecek?

AirPods 3 Tasarımı Konusunda Çok Önemli Detaylar

Kulaklıklar ilk defa bizim gündemimize gelmiyor. Birkaç ay kadar öncesinden beridir bu seri gündemimizde. Hatta geçenlerde beklenen özellikler üzerine hazırlamış olduğumuz bir de yazı bulunuyor. Tüm bu paylaşımlarımızda dile getirdiğimiz tasarım yapısının bir kez daha doğrulanmış olduğunu belirterek başlayalım.

Kulaklıkların tasarımında AirPods Pro izlerini birebir olarak göreceğiz. Birazcık daha yassı olacağı görülen kulaklık başlarının dışında yine silikon uç kullanılacağı da görülüyor. Bu da demek oluyor ki yine tam olarak kulak içi kulaklık modeli sunulacak. Kulaklıkların silikon başlarının yapısı ise çok fazla değiştirilmeyecek gibi gözüküyor.

AirPods 3

Yeni kablosuz kulaklık modellerinin boy olarak ise Pro modelinden bir iki tık daha kısa olacağı da gözüküyor. Kulaklıkların alt kısımda sap bölümünün Prodan bile daha kısa olması, avantaj mı sağlar yoksa bu tasarım kabul görmez mi göreceğiz.

AirPods 3

Kulaklık başlarında yapılan mini tasarım değişiklikleri kutu için de devam edecek. Tabii ki şu var ki kulaklık başları artık daha kısa gibi gözüküyor.

Bu da AirPods 3 kutusunun da biraz daha kısa olmasına neden olacak gibi. Görsellerden anladığımız bu. Özellikler için yine çok fazla detay yok. Sadece şu var ki seride aktif gürültü engelleme olmayacağı bir kez daha vurgulanmış durumda.

AirPods 3

Artık bu denli net görsellerin de gelmiş olması, yeni kulaklıkların çok yakın olduğunu da işaret ediyor. Her an sürpriz bir tanıtım yapılabilir ya da kulaklık sessiz sedasız satışa sunulabilir.

Önceki İçerikiPhone Arka Sistemi Nedir? Apple Yeni Bir Döneme Geçiyor
Sonraki İçerikMigros Marketlerde Airpods Kampanyası Başladı
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?