6.5 inç iPhone Sürprizleriyle Beraber Geliyor

0
112

iPhone modellerinin güncellemesi için beklenen tanıtım günden güne yaklaşıyor. Yeni akıllı telefonların Eylül ayında tanıtıldığını göreceğimiz yeni iPhone modellerine ilişkin bilgiler paylaşmaya da devam ediyor. Çok kısa bir süre önce yeni modellerin hızlı şarj sistemi konusunda önemli değişikliklerle beraber geleceğini aktarmıştık. Şimdi ise yeni akıllı telefon modellerinin içerisinde en büyük ekrana sahip olacak olan 6.5 inç iPhone modeli için yeni iddialar ortaya çıktı. Bu kez 6.5 inç iPhone modelinin ekranları ve sistemi konusunda önemli değişiklikler bekleniyor.

6.5 inç iPhone Modeli İlk Phablet iPhone Olacak

Son gelen iddialara göre 6.5 inç iPhone akıllı telefonları Apple’ın ilk phablet serisi akıllı telefonları olacak. Yeni akıllı telefonların özellikleri konusunda önemli değişiklikler olacağını zaten biliyoruz ancak yeni modelin phablet serisi olarak özel sistemler sunacağı da ortaya çıktı. Buna göre 6.5 inç iPhone serisinin Note serisine rakip olarak geleceğinden söz ediliyor.

6.5 inç iPhone

Geniş ekranların yanı sıra telefonların özel bir akıllı kalemle beraber geleceğinden söz ediliyor. Note serisinde kullanılan S-Pen benzeri bir yapı sunabileceği belirtilen yeni akıllı telefonların, akıllı kalem dışında da önemli sistemleri barındırdığını göreceğiz. Sürekli açık ekran teknolojisi ve işlevsel akıllı kalem özellikleriyle beraber zenginleştirilebileceğinden konuşulan akıllı telefonların, iOS 12 işletim sistemiyle beraber zenginleştirileceğini ve özel modları olacağını da düşünüyoruz.

Note serisinin sınıfında yeni bir rakip olacak olan 6.5 inç iPhone akıllı telefonlarına ilişkin yeni detaylar gelmeye devam ettikçe paylaşımlara devam edeceğiz. Son olarak telefonların tasarım kısmında diğer modellerden ayrılabilecek bir model olacağını da ekleyelim. Son bilgiler bu yönde detayları işaret ediyor.

İlginizi Çekebilir: App Store için Kullanıcıları Memnun Edecek Geliştirme

İLGİLİ HABER:  iPhone X Kutu Görselleri Paylaşıldı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?