6.1 inç iPhone için Yeni Görseller ve Özellikler

0
60

Ucuz iPhone fikri çok kabul gören bir fikir değil. iPhone modellerinin ucuz olduğunu düşünmek bile güç geliyor bazen. Fakat yine de mevcut iPhone modellerine göre daha uygun fiyatlı bir iPhone modeli beklenmiyor değil. İşte bu modelin 2018 yılı içerisinde gelmesini bekliyoruz. Apple’ın 6.1 inç iPhone modelinin ucuz iPhone modeli olacağı ve diğer tüm modellerden daha uygun bir fiyatla satılacağı gelen bilgiler arasında.

Marka tarafından resmi bir açıklama gelmiş değil ancak yeni seri akıllı telefonlar için gelen sızıntılar bu bilgiyi doğruluyor. Son olarak 6.1 inç iPhone akıllı telefonlarının yeni görselleri de ortaya çıkmış durumda ve görsellerde yine beklentileri doğrular nitelikte.

6.1 inç iPhone Yeni Görseller

6.1 inç iPhone telefonları için geliştirildiği belirtilen yeni kılıf görsellerine göre 6.1 inç iPhone modeli yine Face ID teknolojisine sahip olacak ve yine çentik alanıyla beraber gelecek. Yeni akıllı telefonun arka kapak kısmında ise oldukça geniş bir kameranın kullanılacağı gözleniyor. Ancak bu kısımda çift kamera beklentisi boşa çıkmış durumda. Kamera geniş ancak tek kamera kullanılmasının nasıl bir karşılık bulacağı merak konusu.

6.1 inç iPhone

Tasarımın dışında özellikler kısmında ise yeni modelin 3 GB RAM bellek kullanacağı gibi bir detay ortaya çıktı. Ayrıca bu modelde 3D Touch desteğinin de bulunmayacağı iddia ediliyor. 6.1 inç iPhone modeli için son olarak LCD ekran iddialarının güçlendiğini de ekleyelim. Yeni modelin detayları ortaya çıkmaya devam ettikçe bu konuda bilgileri paylaşamaya devam edeceğiz.

İLGİLİ HABER:  Apple iPhone 8 Modeli İçin Sıkı Hazırlanıyor

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?