5.900 TL’ye iPhone 12 Alabilirsiniz – Eskiyi Getir Yeniyi Götür Kampanyası Başladı

0
13141

5.900 TL’ye iPhone 12 alma fikri kulağa çok hoş geliyor. Bütçe var yok konularına girmeyeceğim ama bugün dandik bir Android model bile 2-3 binden başlarken, 5-6 bin TL bandında en yeni iPhone modeline ulaşmak güzel bir artı.

İşte bu fikir hayata geçirildi. Hepsiburada eskiyi getir yeniyi götür kampanyasına iPhone 12 modellerini de dahil etti ve telefonları 5.900 TL gibi bir rakama almanın mümkün olduğunu gördük. Peki kampanyanın detayları neler? Kullanıcılar ne yaparsa bu indirimi alır ve telefona ulaşabilir?

5.900 TL’ye iPhone 12 – Eksiyi Getir Yeniyi Götür Kampanya Detayları

Adı üzerinde bu kampanya eskiyi getir yeniyi götür kampanyası. Bu kampanyadan yararlanmak için eski telefonunuzu vermeniz gerekiyor. e-ticaret devi bunun için bir sayfa oluşturmuş. Telefon seçim sayfası gibi bir sayfası var.

iPhone 12 eskiyi getir yeniyi götür kampanyası

Bu sayfaya giriyorsunuz ve telefonunuzun modelini seçiyorsunuz. İşlemleri sırayla anlatacağım.

  • Bir marka seçiyorsunuz ve telefon modelini seçip sonraki adıma geçiyorsunuz. Siz bu seçimi yaptığınız zaman sağda telefonunuza verilen teklifi görüyorsunuz. İşte artıyorum 5 bin TL.

iPhone 12 eskiyi getir yeniyi götür kampanyası

  • Bir sonraki adımda cihazınızın durumu hakkında bilgi vermek gerekiyor. Bazı sorular var. Cevaplar evet ya da hayır şeklinde. İşte mesela telefonunuzun kasasında ezik var mı gibi sorular. Bu sorulara verdiğiniz cevaplar telefon için belirlenen tutarın düşmesine neden olabiliyor. Ayrıca kısa bilgi paylaşımı var. IMEI numarası paylaşımı da gerekiyor.
  • Sonra bir sonraki aşamaya geçiyorsunuz ve bu aşamada da iletişim bilgileri ve işlem onaylarını tamamlıyorsunuz.

iPhone 12 eskiyi getir yeniyi götür kampanyası

  • Hepsiburada size bir kargo gönderi kodu veriyor ve siz de verilen bilgilere göre telefonu kargoluyorsunuz.
  • Hepsiburada anlaşmalı yetkili firmalar telefonu inceliyor ve telefonu onaylıyor. Sonrasında ise firma çeki hesabınıza tanımlıyor ve yeni bir telefon alımında, yani iPhone 12 alımında bu çeki kullanabiliyorsunuz.

iPhone 12 Türkiye çıkış tarihi

İkinci Kısım

iPhone 12 eskiyi getir yeniyi götür kampanyasında bir de şöyle bir şey dikkatimi çekti. Hepsiburada hediye çeki değil de telefonu nakit olarak da alabiliyor. Ama bunun için bazı şartlar konulmuş. Eski telefonunuzun değerini nakit olarak geri almak isterseniz, önce iPhone 12 modelini satın almak gerekiyor.

Sonra 15 gün geçince yine Hepsiburada kampanya sayfasına girip, buradan eski telefonunuz için kayıt oluşturuyorsunuz. Aynı işlemleri tekrar yapıp telefon için belli bir değer elde ediyorsunuz ve aynı şekilde telefonu, firmanın vermiş olduğu takip numarası ile gönderiyorsunuz. Gönderdiğiniz cihaz onay aldığı zaman, verdiğiniz IBAN adresine belirlenen tutar yatırılıyor. Bu da ikinci bir yol.

iPhone 12 eskiyi getir yeniyi götür kampanyası böyle. Hangi telefon ne kadar eder bunu zaten Hepsiburada üzerindeki araçtan görebiliyorsunuz. Değerlendirilebilecek bir kampanya ama resmi sitenin destek ekibinden de gönderimden satışa kadar tüm detayları teyit etmeden, doğrulayıp iyice öğrenmeden işlem yapmamak gerekiyor.

Önceki İçerikiPhone 12 ve iPhone 12 Pro Ön Siparişleri Başladı
Sonraki İçerikApple M1 İşlemcili Mac Modellerinde Windows Sürprizi
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?