3200 TL Değerindeki Programlar Ücretsiz!

0
314

Koronavirüs nedeniyle birçok ülkede olağan üstü önlemler alınmaya başladı. Ülkemizde bu ülkeler arasında yer alıyor. İnsanların evde kalmaları ve kendilerini karantina almaları isteniyor. Birçok ülkede bu yönde kararlar uygulanırken, markalar da bu kararlara uymaya başladı.

Son olarak Apple, evde kalan kullanıcılar için sevindirici bir açıklama yaptı. Firma tarafından yapılan açıklamaya göre toplam değeri 3200 TL olan iki adet önemli program ücretsiz hale getirildi. Birçok profesyonel tarafından kullanılan programlar belli bir süreliğine tamamen ücretsiz olarak denenebilecek.

Logic Pro X ve Final Cut Pro X Ücretsiz Oldu

İlk olarak video düzenlemelerinde kullanılan ve profesyoneller tarafından tercih edilen Final Cut Pro X programı ücretsiz hale getirildi. Evde çalışanlar için de iyi haber veren Apple, 90 gün boyunca programı ücretsiz olarak kullanılabileceğini duyurmuş oldu.

Şu an için Final Cut Pro X ücretsiz olarak indirilebilir durumda. Çok kısa bir süre sonra müzik düzenlemeleri için kullanılan Logic Pro X programının da ücretsiz olarak indirilebilir duruma geçtiğini göreceğiz.

Logic Pro X ve Final Cut Pro X

Her iki program için de daha önceden deneme sürümlerini indirmek ve deneme süresini kullanmak önemli olmayacak. Yani her kullanıcıya sunulan 30 günlük deneme süresini kullanmış olsanız bile 90 günlük yeni deneme süresini kullanabileceksiniz.

Bu sürenin sonunda yazılımları satın almak isteyen kullanıcıların ödemesi gereken fiyat ise biraz yüksek. Final Cut Pro X programını almak isteyen kullanıcıların 300 dolar ödeme yapması gerekiyor. Logic Pro X programını tercih eden kullanıcıların ise 200 dolar gibi bir ödeme yapması gerekmekte. Tabii ki 90 günlük süre içerisinde programların tüm özelliklerini kullanabileceksiniz.

Önceki İçerikiPod Touch Satın Alma Rehberi
Sonraki İçerikÇentik Ekranlı Mac Modelleri Geliyor
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?