3.Apple Store Ne Zaman Açılıyor?

0
169

Apple, hafta içerisinde bir süredir beklediğimiz sürpriz için bir açıklama yaptı. Firma yaptığı açıklamada Türkiye’nin ve Doğu Avrupa’nın en büyük Apple Store mağazasını açacaklarını duyurdu. Türkiye’de 3.Apple Store olarak gelecek mağaza hakkında ilk bilgileri zaten aylar öncesinde de vermiştik.

Yani bu yapılan açıklama bir nevi olayı resmileştirmiş oldu. Yeni mağazanın nerede açılacağı ve niteliklerinin neler olacağı konusunda da bilgiler verilmiş durumda. Ama tabii ki asıl merak edilen nokta bu mağazanın ne zaman açılacağı. Peki, herhangi bir tarih belli oldu mu? Bu dev mağaza ne zaman açılacak?

İlginizi Çekebilir: Apple, AirPods Pro Servis Programı için Güncelleme Yaptı

3.Apple Store Çok Yakında Açılıyor

Apple’ın sitesine baktığımız zaman, mağazanın çok yakında açılacağı şeklinde bir uyarı görüyoruz. Fakat oluşturulan sayfada kesin bir tarih verilmekten kaçınılmış durumda.

Net bir tarih verilmediği gibi özel bir açılış yapılıp yapılmayacağı konusunda da henüz net detaylar yok. Buna karşın iddialara göre yeni mağazanın açılışı için çok beklemeye gerek kalmayacak.

Resmi açıklama olmasa da iddialara göre Ekim ayı içerisinde yeni mağazanın açılışı yapılmış olacak.

Zaten mağazanın nerede açılacağı konusunda bilgilerimiz var. Hatta mağaza çoktan şekillenmiş desek yeridir. Duyuruda da yer alan bilgilere göre 3.Apple Store, Bağdat Caddesi üzerinde olacak. Caddebostan Kadıköy bölgesinde hizmete girecek olan mağazanın, toplam 4 katlı bir dev  olması bekleniyor.

3.Apple Store

2+2 şeklinde bir düzeni olacak olan mağazada iki katın müşteriler için olacağı söyleniyor. İki katın ise destek ekibi için olacağı düşünülüyor. 1 yıl içerisinde mağazanın toplam ziyaret edecek müşteri sayısının ise 1 milyonun üzerinde olması bekleniyor.

Zaten işlek bir yerde olan mağazanın iç dekorasyonu hakkında çok bilgi yok. Standart Apple Store, iç mekan dizaynının sunulmasını bekliyoruz ama bahçe düzeninde sürprizler de yaşanabilir. Açılış yapıldığı zaman 3.Apple Store için daha fazla detayı görebileceğiz.

Etkinlik alanları, kullanıcı deneyim alanları gibi alanlarla beraber mağazanın açılışını merakla bekliyoruz. Apple duyuruyu yaptığı zaman konu hakkında daha fazla bilgiyi paylaşıyor olacağız.

Önceki İçerikApple, AirPods Pro Servis Programı için Güncelleme Yaptı
Sonraki İçerikiPhone Hard reset nasıl atılır? (iPhone 13 güncel)
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?