iPhone 6s’inizin 24 Ayar Altın ile Kaplanmasını İster misiniz?

0
776

9 Eylül’de tanıtılması beklenen iPhone 6s için çılgın fikirler ve teklifler gelmeye başladı bile. İngiliz firması Goldgenie firması, iPhone 6s’in tanıtılması öncesinde, kendi teklifi ile 24 ayar altın kaplama iPhone 6s için ön kayıtları almaya başladı. Firma sadece iPhone 6s’i değil Apple Watch‘a da altın kaplama yapıyor ve özel bir kutu ile müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Aşağıdaki fotoğrafta firmanın hazırladığı hediye paketini görebilirsiniz;

altin-iphone-6s

Daha öncede 3.490.000 $ gibi fiyatlarla, elmas ve 24 ayar altın kaplama iPhone 6 ile Şubat ayında gündeme gelen Goldgenie bu sefer yeni bir fikri ile gündeme yine gelmiş oldu.

Goldgenie henüz iPhone 6s için bir fiyat açıklamış değil ama iPhone 6 için yaklaşık 3.159 $ gibi bir fiyatlandırma söz konusu. iPhone 6s için de benzer bir fiyat bekleniyor. Tabiki daha fazla özelleştirme seçeneğinin olması ve buna göre fiyatın yükselmesi söz konusu.

Şirketin sayfasında şuanda iPhone 6s için belirsiz bir sayaç mevcut ve sayaç 31 Ağustos’ta sonlanacak. iPhone 6s için geri sayım gibi dursa da iPhone 6s için beklenen tanıtım tarihi 9 Eylül ve bu sebeple şirket farklı bir şey planlıyor gibi duruyor.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?