2021 iPad Pro ve AirTag Yolda! Yakında Tanıtılabilir

0
191

2021 iPad Pro ve beraberinde gelecek olan akıllı rozet AirTag için beklenen tanıtım bir türlü gerçekleşmiyor. Önce yeni serilerin Aralık ayında tanıtılması bekleniyordu. Yeni ürünlerin Aralık ayında yapılan tanıtımda ortaya çıkmamasından sonra, tanıtımın Ocak ayına kalacağı iddia edilmişti.

Fakat Ocak ayında da tanıtım olmadı. Bu sefer ise yeni bir bilgi daha geldi. Bu kez gelen tanıtım tarihi ise biraz daha önemli. Öyle ki bu sefer analistlerin ortak karar verdiği bir tarih var.

İlginizi Çekebilir: Intel Resmen Apple’a Savaş Açtı

2021 iPad Pro ve AirTag Ne Zaman Tanıtılacak?

Ming Chi Kuo tarafından yapılan paylaşımda yeni ürünlerin tanıtımının Mart ayında olacağı söylenmişti. Şimdi ise benzer bir paylaşım, geçen sene tanıtım tarihlerini tutturan isim olan Jon Prosser tarafından geldi. Artık ünlenen isim tahminleri doğruladı ve yeni ürünlerin Mart ayında tanıtılacağını söyledi.

2021 iPad Pro

Mart ayında gelecek ürünler şu an için iki adet gibi gözüküyor. Bu ürünlerden birisi dediğimiz gibi 2021 iPad Pro modeli olacak bir diğeri ise AirTag olacak. Bunların dışında sürpriz yapılır mı derseniz böyle bir ihtimal de söz konusu. Yani farklı ürünler de geliyor olabilir.

Tüm bunların dışında Apple’ın tanıtımın hemen arkasından yeni ürünleri sunacağı da söyleniyor. Yani öyle büyük bir tanıtım etkinliği olmayacak. Zaten pandemi var ve tanıtımlar online olarak yapılıyor. Apple’ın bu kez duyuru tadında sessiz bir tanıtımı olacağı ve ürünlerin ardına satışa sunulacağı söyleniyor.

2021 iPad Pro

Yeni tablet ve yine yeni rozetin de gelmesi firmanın önemli bir adımı olacak. Zaten AirTag Apple için yeni bir ürün. İkinci kısımda yeni tablette büyük değişikliklerle gelecek.

Mini LED ekranın kullanıldığı 12.9 inçlik yeni bir iPad Pro gelecek ve serinin ekranı tamamen yenilenecek. İşlemci kısmında da A14 işlemcilerine geçiş yapılacak.

Belki tasarım konusunda da değişikliklerin yapıldığı model olacak olan tabletlerin fiyat aralığı konusunda da sürprizler yapacağı söyleniyor. Şimdilik Mart ayını bekleyeceğiz ve sürpriz bir tanıtım gelecek mi göreceğiz. Ürünler tanıtıldığı zaman zaten uzun uzadıya anlatacağız.

Önceki İçerikIntel Resmen Apple’a Savaş Açtı
Sonraki İçerikiPhone’da resim nasıl gizlenir? (2021 güncel)
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?