2021 iMac Renkli Tasarımlarıyla Geliyor

0
290

Apple’ın tanıtımına sadece 2 gün var. Tanıtım için bu kadar kısa süre kalması heyecanlandırıcı. Çünkü ürünler hakkında da bilgiler gelmeye devam ediyor. Tabletler ve kulaklıklar konusunda beklenen detayları paylaştık. Şimdi ise yeni tanıtımda yer alacak olan 2021 iMac modelleri için bilgiler geliyor. Hala net olarak yeni cihazların tanıtılıp tanıtılmayacağı bile belli değil ama sızıntı bilgiler de bir yandan gelmeye devam ediyor.

İlginizi Çekebilir: iPhone 13 Mini Render Görüntüleri Yayınlandı

2021 iMac, Eski Seriyi Yansıtacak

Yeni sızıntı cihazlarda yer alması beklenen renkleri ortaya çıkarmış durumda. L0vetodream isimli bir Twitter hesabından yapılan paylaşımlar sonrasında cihazın yeni renklere sahip olacağı gözükmüş oldu.

Aslında bunlara yeni renkler demek ne kadar doğru olur bilmedim. Çünkü kullanılan bu renkler, iMac G3 modelinde de kullanılmıştı. Yıllar önce gelen bilgisayarda yer alan renkler bir kez daha karşımıza çıkmış olacak.

Toplamda 6 farklı renge yer verileceği konusunda bilgiler var ve hatta bu renkleri içeren bir görsel paylaşımı da gerçekleştirilmiş durumda. İlk etapta söz konusu serinin bu renklere geleceği konusunda kesin bir görüş yoktu.

Paylaşıma rağmen net bir şey söyleyemiyorduk. Fakat paylaşımın ardından yeni bilgisayarların 5 farklı renkle geleceği Jon Prosser tarafından da doğrulandı.

2021 iMac

6 mı yoksa 5 mi bilinmez ama 2021 iMac modellerinin çok daha renkli olacağı kesin. Dileriz G3 modellerinde olduğu gibi rengarenk bir seri gelir.

Sadece gri renk seçeneği ya da sadece gümüş renk seçeneği artık yeterli gelmiyor. iPhone modellerinde renk konusunda bir dönüşüm yaşandı. Öyle sadece altın ve gri renkler yok. Çok daha renkli bir seri var.

iMac modellerinde de renkli yapının tercih edilmesi, kullanıcıların aklını çelme konusunda güzel bir artı olacaktır. Renk çeşitliliği artan ürünlerin daha fazla satış elde ettiğini biliyoruz.

20 Nisan tarihinde bu konuda net bilgileri alma şansımız olacak. Renkli seri gelecek olursa, tasarım yapısını da ayrıca ele almak gerekecek gibi duruyor. Bakalım biz de sizler gibi merakla bekliyor olacağız.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?