2020 En İyi AirPods Pro Kılıfları

0
1011

AirPods Pro, üzeri parlak yüzeyle kaplı bir kutuya sahip ve bu kutu kolayca çizilebiliyor. Hem kulaklığınızı çizilmelere karşı korumak hem de taşımasını kolaylaştırmak istiyorsanız ise en iyi çözümünüz AirPods Pro kılıflarını tercih etmek. Bu yazımızda en iyi AirPods Pro kılıfları için seçtiğimiz modellere yer vereceğiz.

Tercih Edebileceğiniz En İyi AirPods Pro Kılıfları

En iyi AirPods Pro kılıfları listemizde sadece koruma odaklı kılıflara yer vermeyeceğiz. Bunların yanında taşınabilirliği en üst seviyeye taşıyan kılıflardan da söz edeceğiz.

 • Spigen Armor Serisi Kılıf

Spigen kılıf konusunda çok tecrübeli bir marka. Daha önce paylaştığımız iPhone kılıfları yazılarımızda da Spigen ürünlerini mutlaka görmüşsünüzdür. Armor kılıfı da yine bunlardan bir tanesi. Kullanılabilirliği oldukça yüksek olan kılıfın en büyük avantajı ise çok korunaklı olması.

Karbonfiber kaplı tasarımı ile dikkat çeken kılıfın, düşmelere ve çizilmelere karşı tam anlamıyla koruma sunduğunu söylemek yanlış olmaz. Performans açısından baktığımız zaman koruma konusunda çok iyi bir seçenek söz konusu. Bunun dışında kılıfın bir de anahtarlıkla beraber geldiğini görüyoruz. Bu anahtarlık malzemesi de yine oldukça sağlam ve taşınabilirliği bir hayli yükseltiyor.

Fiyat: 17 dolar

 • Spigen Silikon Fit Kılıf

AirPods Pro kılıfları içerisinde tam uyumlu modellerden biri olan silikon kılıf, kablosuz şarj desteğinin kullanılmasına izin veriyor. Kablosuz şarj ile tam uyum sunulması, kılıfın kullanılabilirliğinin de artmasını sağlamakta.

AirPods Pro kılıfları

Taşınabilirliğin artması adına özel bir anahtarlığı da bulunan kılıfın çizilmelere karşı da koruma sunduğunu ekleyebiliriz. Fakat bu modelde düşmelere karşı tam anlamıyla koruma sunulduğunu söylemek yanlış olacaktır.

Fiyat: 14 dolar

 • Spigen Tough Armor Kılıf

En iyi AirPods Pro kılıfları içerisinde koruma kısmına önem verilen kılıflardan birisi de yine Spigen tarafından sunulan Tough kılıf. Sert zırhlı kılıf olarak gösterebileceğimiz yeni kılıfın, kulaklığı hemen hemen her etkiye karşı koruması söz konusu. Yine kolay taşıma için anahtarlık eklendiği gördüğümüz kılıfın, ek olarak kenarlıkları bulunuyor ve bu kenarlıklarla beraber tam olarak koruma sunuluyor.

AirPods Pro kılıfları

Açıkçası boyut kısmında kılıfla beraber taşınabilirliği etkileyecek bir değişiklik oluyor ancak bu kez tam koruma sağlanıyor. Kulaklığın üzerine herhangi bir cisim düşmesi, kulaklığın düşmesi gibi durumlarda tam anlamıyla koruma sunulmakta. Tabii ki kablosuz şarj için destek sunulmuyor çünkü kılıf oldukça kalın.

Fiyat: 17 dolar.

 • TwelveSouth AirSnap Pro Kılıf

Birinci sınıf bir deri kılıf olan TwelveSouth AirSnap Pro, kulaklık kutusunu bir hayli şık bir hale getiriyor. Tamamı özel üretim deri olan kılıfta üst kısımda bir kapak düğmesi bulunuyor. Bu düğmeyi açıp kapatarak kılıfı kullanabiliyorsunuz. Anahtarlık sunulmasına karşın diğer modellerden farklı olarak bu seri de bir de taşıma kayışı yer alıyor.

AirPods Pro kılıfları

Taşıma kayışı sayesinde kılıfı bir sırt çantasına ya da bir anahtarlığa takabiliyorsunuz. Ayrıca şunu da ekleyelim ki kılıfın kenarları kısmında dikişli bir yapı var ve bu dikişli yapı, çok şık görüntü sunulmasını sağlamakta.

Fiyat: 40 dolar

 • V-MORO Deri Kılıf

AirPods Pro deri kılıfları üzerinden devam edelim. İkinci model V-MORO deri kılıf. Yine gerçek derinin kullanıldığı kılıflardan biri olan serinin özel üretim kılıfla beraber oldukça kullanışlı olduğunu ekleyelim. Gerçek derinin kullanılması nedeniyle sahte eskitme detaylarının da olmadığı kılıfın üç farklı rengi sunuluyor.

AirPods Pro kılıfları

Koyu kahverengi, siyah ve kahverengi olmak üzere toplamda 3 farklı renk seçeneği sunulmakta. Kılıf koruma sunmasının yanında oldukça kullanışlı bir tasarımla beraber geliyor. Ayrıca tıpkı diğer modellerde olduğu gibi bu kılıfın üzerinde de metal bir anahtarlık var ve öylece çok kolay bir şekilde taşıma imkanı sunulmakta.

Fiyat: 16 dolar

 • ESR Metro Deri Kılıf

AirPods Pro deri kılıfları listesinden devam edelim. Biraz daha basit bir görüntüye sahip olan ESR kılıf, deri çantalarla beraber tam uyum içerisinde kullanabileceğiniz bir kılıf. Suni deri ile üretilen kılıfın dış kısmında çakıl taşı dokusu bulunuyor ve dokunma hissi bayağı iyi. Kolay taşınabilecek yapı sunulması adına kılıfın yanında bir de anahtarlık geliyor ve bu anahtarlık tam olarak dairesel klipsli bir anahtarlık.

AirPods Pro kılıfları

Anahtarlık kısmında altın rengine yer verilmiş ve bu da deri ile şık bir uyum sunulmasını sağlamış durumda. Bu kılıfın en büyük avantajı ise kablosuz şarj için destek sunuyor olması. Oldukça ince olduğu için kablosuz şarj söz konusu olabiliyor. Tabii ki bu durumun düşmelere karşı tam koruma sunulmamasına neden olduğunu söylemek gerekiyor.

Fiyat: 16 dolar

 • ESR Bounce Silikon Kılıf

En iyi AirPods Pro kılıfları için bir diğer modelimiz ise silikon kılıf. Şark LED ışığının net bir şekilde görünmesini sağlamak adına bu ışığa tam olarak oturan bir deliğin bulunduğunu görüyoruz. Bunun dışında ince bir profilin bulunduğu kılıf kutuyu düşmelere karşı koruyor. Düşmelere karşı, çizilmelere karşı tam olarak koruma sunuluyor.

AirPods Pro kılıfları

Siz yine de çok yüksekten kutuyu düşürmemeye dikkat edin. Düşmelere karşı koruma sunulduğu söyleniyor ancak ne derece yüksekten düşmeye karşı koruma sunulduğu net değil. İçte yer alan profil kısmı da çok dayanıklı değil. Yine diğer modellerde olduğu gibi bu modelde de klipsli bir anahtarlık bulunuyor.

Fiyat: 7 dolar

 • Kürk ESR Bounce Silikon Kılıf

Çok çeşitli pastel renklerle beraber gelen kılıf, biraz daha şık bir kılıf isteyen kullanıcılara hitap ediyor. Damlalardan, çizilmelerden ve düşmelerden kutuyu koruyan kılıf, beraberinde bir ponpon ile geliyor.

AirPods Pro kılıfları

Kürk ponpon bir taklit ürün ama yine de şık bir görüntü sunulmasını sağlıyor. Ponpon kısmının takıldığı anahtarlıkla beraber gelen kılıfın genelde kadınlara hitap eden özelleştirilmiş olan bir model olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Fiyat: 10 dolar

 • ESR Hibrit Yarı Saydam Kılıf

En iyi AirPods Pro kılıfları içerisinde saydam olan modellerden birini kullanmak istiyorsanız yani bir yandan koruma sunulmasını bir yandan da kulaklık kutunuzun görüntülenmesini istiyorsanız sizin için en iyi seçimlerden birisi ESR Hibrit modeli olacak.

AirPods Pro kılıfları

Köşeler ve çerçeveler kısmında mat bir kaplama ile gelen kılıf, geri kalan kısımlarda şeffaf bir yapı sunuyor. TPU malzemeden üretilen kılıfın bu yönü ile çizilmelere ve darbelere karşı tam olarak koruma sunduğunu da eklemiş olalım. Yine bu kılıfı tercih eden kullanıcılar için de anahtarlık sunulduğunu ekleyelim.

Fiyat: 10 dolar

 • ESR Silikon Kılıf

Biraz daha basit bir kılıf kullanmak isteyen kullanıcılar için en iyi seçimlerden birisi silikon kılıflar olacak. AirPods Pro kutusuna tam olarak oturan ESR kılıf bunlardan bir tanesi.

AirPods Pro kılıfları

Günlük kullanımlarda oluşabilecek olan çizilmelere ve çentiklere karşı koruma sunan kılıfın çok ince olduğunu ekleyelim. İnce olması taşınabilirliğin de artmasını sağlamakta.

Fiyat: 8 dolar.

 • Disney Mickey ve Minnie Silikon Kılıf

Genelde çocuklar ve kadınlar için sunulan eğlenceli kılıflardan birisi de Disney Mickey serisi. Mickey ve Minnie kılıfın silikon malzemeden üretildiğini ve dikkat çekici bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz.

AirPods Pro kılıfları

Tutuşu ve el hissi oldukça iyi olan kılıfın taşıma askısı da en az kılıf kadar dikkat çekici. Koruma kısmında ise tam olarak bir koruma sunulduğunu söylemek yanlış olacaktır. Kılıf biraz ince bu yüzden düşmelere karşı tam olarak koruma sunulduğunu söylemek mümkün değil.

Fiyat: 8 dolar.

 • JuQBanke Deri Tasarım Kılıf

Bu yumuşak deri çanta kılıf, moda tutkunları için en iyi seçimlerden biri olacak. Tamamı gerçek deriden yapılan kılıf, tam bir kol çantası şekline sahip. Ekstra tutuş sağlayan gerçek deriden üretilmiş olan kılıfın, kolay taşınabilmesi adına özel bir anahtarlığı bulunuyor. Bu anahtarlık kısmında da metal tercihi yapılmış ve altın sarısı renk seçeneği sunulmuş durumda.

AirPods Pro kılıfları

Bu da moda tutkunlarını çekecek bir detay olarak gösterilebilir. Bunun dışında kılıfın iki adet püskül şeklinde tamamlayıcı bir detayı da var. Koruma kısmına geçtiğimiz zaman ise tam olarak istenen koruma sunulmuyor. Günlük kullanımlarınız için çizilmelere ve çentiklere karşı koruma sunuluyor ancak düşmelere karşı tam olarak koruma söz konusu değil.

Fiyat: 13 dolar

 • Joyleop Klasik Lüks Kılıf

Biraz daha lüks bir kılıf istiyorsanız Joyleop ihtiyacınızı karşılayacak olan modellerden bir tanesi. Hakiki derinin kullanıldığı kılıf el yapımı olmasıyla öne çıkıyor ve genel olarak oldukça şık, dikkat çekici bir tasarıma yer verilmekte. İmza deseniyle beraber gelen kılıfa birkaç farklı desen için seçim yapabiliyorsunuz. Ayrıca kılıfın üst kısmında çakıl dokusu sunulmakta. Yine bu çakıl dokusu sayesinde kılıfın elde tutuşu için bıraktığı his oldukça yüksek.

AirPods Pro kılıfları

Genel olarak günlük kullanımlarda yaşanabilecek olan aşınmalara karşı da tam olarak koruma sunulduğunu söyleyebiliriz. Düşmelere karşı da koruma sunuluyor ancak düşmelere karşı sunulan koruma tam olarak istenen seviyede değil. Tam koruma sunulması noktasında biraz daha ince bir deri kılıf sunuluyor ve bu da kullanıcıların yüksekten düşmelere karşı tam koruma elde edememesini sağlıyor.

Fiyat: 16 dolar

 • i-Blason Cosmo Serisi Kılıf

En iyi AirPods Pro kılıfları listesinde mutlaka yeri olması gereken modellerden birisi de Cosmo serisi kılıflar. iPhone akıllı telefonları için sunulan kılıflarda da yine benzeri tasarım artılarıyla beraber gelen Cosmo serisi, kulaklık kutuları için de yine oldukça dikkat çekici bir tasarımla geliyor.

AirPods Pro kılıfları

Çok şık bir görüntüye sahip olan kılıfın genel olarak 4 renk üzerinde kurulduğunu görüyoruz. Kılıfta gül rengi, beyaz, altın rengi ve gri renk tonlarının başı çektiği kılıfın günlük kullanımlarda oluşabilecek olan sorunlar için tam koruma sunduğunu da eklemek gerekiyor. Kılıf ile tam uyumlu olarak gelen kayış taşınabilirliğin bir hayli artmasını sağlamakta.

Fiyat: 15 dolar

En iyi AirPods Pro kılıfları listemizde sona geldik. Listemizde yer verdiğimiz modellerin tamamının özenle seçilmiş olduğunu ekleyelim. Sizin de önerileriniz varsa, yorum bölümünden bizlere ulaşabilir ve kılıf deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?