2019 Apple Müzik Ödülleri Açıklandı

0
48

2019 yılının sonuna doğru yaklaşmaya başladık. Yeni yıla girmemize sayılı günler kala, 2019 yılı için değerlendirme verileri de ortaya çıkmaya başladı. Apple’da 2019 yılı için kendi verilerini açıklamaya başladı. Kısa süre önce 2019 yılı uygulamaları ve oyunları için açıklamaların yapıldığını belirtmiştik. Şimdi ise firmanın tarihinde ilk defa Apple Müzik Ödülleri açıklandı. Apple Music listelerinin de değerlendirildiği Apple Müzik Ödülleri kapsamında sürpriz isimlerin açıklandığını da belirtelim.

Apple Müzik Ödülleri

Apple Müzik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Apple Müzik Ödülleri için en iyiler açıklandı. İlk defa böyle bir uygulamaya giden Apple ise değerlendirmeyi 5 ayrı kategoride yaptıklarını belirtti. 5 ayrı kategoride yapılan değerlendirmeler neticesinde ödüller dağıtıldı. Apple Music uzman ekibi tarafından seçilen ve kullanıcıların ilgisinin de etkili olduğu ödüller ve seçilen isimler şöyle:

  • Yılın En iyi Sanatçısı: Billie Eilish
  • Yılın Albümü: Billie Eilish – When We Fall A Sleep, Where Do We Go?
  • Yılın Söz Yazarı: Billie Eilish & FINNEAS
  • Yıllın Şarkısı: Lil Nas X – “Old Town Road”
  • Yılın Çığır Açan Sanatçısı: Lizzo

İlginizi Çekebilir: Apple 2019 Yılının En iyi Oyunları ve Uygulamaları Listesi

5 farklı kategoride seçilen isimler içerisinde en çok dikkat çeken ise Billie Eilish oldu. 17 yaşındaki ünlü isim Apple değerlendirmesine bakacak olursak 2019 yılına damgasını vurmayı başarmış durumda. 3 kategoride de ünlü ismin yer aldığını görmekteyiz.

Apple Müzik Ödülleri

Bu arada ödüllerin sahiplerine verileceği etkinliğin de 5 Aralık tarihinde düzenleneceğini belirtelim. 5 Aralık tarihinde ülkemiz saati ise 5.30’da canlı yayınlanacak olan etkinliğin Steve Jobs Tiyatrosu içerisinde düzenleneceğini de ekleyelim. Ünlü isimlerinde etkinlik kapsamında sahne almasını bekliyoruz. Şimdilik hangi isimlerin etkinlikte yer alacağı belirtilmedi.

Önceki İçerikApple 2019 Yılının En iyi Oyunları ve Uygulamaları Listesi
Sonraki İçerikiOS 13.2.2 İmzaları Kapatıldı – Geri Dönüş Yok
Bilişim uzmanı olan yazar, uzun süredir uygulama alanında yaptığı çalışmalardan sonra web alanında çalışmalarına devam etmektedir.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?