2018 iPhone Tanıtım Tarihleri Sızdırıldı

0
165

Yeni iPhone akıllı telefonları için çok önemli değişiklikler ortaya çıkmaya devam ediyor. Telefonların nasıl bir ekrana sahip olacağı, bunun yanında hangi işlemci sınıflarının kullanılacağı, tasarımları nasıl olacağı gibi birçok soru cevap bulmaya başladı. Yeni akıllı telefonların nasıl özelliklerinin olacağı konusunda da detaylar gelmeye devam ediyor. Bir yandan özellikler ve tasarım detayları ortaya çıkarken, bir yandan ise 2018 iPhone modellerinin tanıtım tarihi sızdırıldı. Tanıtım tarihinin sızdırılmasından sonra tarih için aslında çok da sürpriz olmayan bir zamanın belirlendiğini gördük.

2018 iPhone Ne Zaman Tanıtılıyor?

Apple’ın Almanya merkezli iş ortakları tarafından verildiği belirtilen bilgilere göre 2018 iPhone modellerinin tanıtımı beklendiği gibi yaz sonunda yapılacak. Yeni akıllı telefonların tanıtımının 12 Eylül tarihinde olacağı konusunda bilgi verilmiş durumda.

2018 iPhone

Bu zamana kadar Eylül ayının ilk yarısında yeni akıllı telefon modellerinin tanıtımını yapan Apple’ın, 2018 iPhone modelleri içinde bu durumu değiştirmeyeceği görülüyor. Yine yeni akıllı telefonların Eylül ayının ilk çeyreğinde geleceği görülecek. 12 Eylül tarihinde tanıtılacak olan yeni akıllı telefonların, ön siparişlerinin ne zaman başlayacağı konusunda da bilgiler var.

Ön Siparişler Ne Zaman?

Yine aynı Alman kaynaklardan gelen bilgilere göre telefonlar 14 Eylül itibariyle ön siparişe çıkmış olacak. 14 Eylül tarihiyle beraber başlayacak olan ön siparişlere tüm yeni akıllı telefonların dahil edileceği bilgisi de var. Üretimin erken başlaması nedeniyle herhangi bir stok sorununun olmayacağı konusunda bilgiler var. Stok sorunlarının olmaması ve ön siparişlerin 2 gün sonra başlamasının ardından yeni akıllı telefonların teslimatları için ise bir hafta kadar beklemek gerekecek.

Teslimatlar için 22 Eylül tarihi gösteriliyor. 22 Eylül tarihinde stokların teslim edilmeye başlanacağı konusunda bilgiler verilmiş olsa da fiyat konusunda bir raporlama yapılmış değil. Daha önce fiyat konusunda da bazı tüyolar ortaya çıkmıştı belki ama bu kez fiyatların nasıl olacağına ilişkin yeni bir açıklama gelmedi. Daha fazla bilgiyi 1 aydan daha az bir sürede alacağız.

İLGİLİ HABER:  iPhone 11 Pro için Smart Battery Kılıf Ortaya Çıktı

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?