2018 iPhone Etkinliği Nasıl İzlenir?

0
225

Apple, saatler sonra yeni etkinliğini düzenleyecek. 12 Eylül etkinliği kapsamında, iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone 9 akıllı telefonlarını tanıtması beklenen Apple’ın, Apple Watch 4 gibi sürprizlerini de göreceğiz.

Yeni bir iPad modeli de göreceğimiz etkinliği uzun süredir konuşuyoruz. Yine sitemizden etkinlikte hangi ürünlerin tanıtılacağı konusunda da yazılarımızı paylaşmıştık. Buradan tanıtımı yapılacak ürünler yazımıza da ulaşabilirsiniz. Şimdi gelelim merak edilen bir başka noktaya. Etkinliği nasıl izleriz? Her zaman olduğu gibi Apple, çeşitli platformlarda etkinliği canlı yayınlayacak.

2018 iPhone Etkinliğini İzleme

Apple Park içerisinde yer alan özel alan Steve Jobs Tiyatrosu içerisinde düzenlenecek olan etkinlik, iOS ve MacOS kullanan cihazlar için direk olarak Safari üzerinden izlenebilecek. Canlı yayını buradan takip edebileceksiniz. Bir ikinci kısım ise Apple TV. Her zaman olduğu gibi Apple TV üzerinden de canlı yayını izlemek mümkün olacak.

2018 iPhone

Asıl güzel haber ise Windows kullanıcıları için geliyor. Windows kullanıcıları, sadece Edge tarayıcı da değil, Chrome ve Firefox tarayıcıda da canlı yayını takip edebilecekler. Bu kez etkinliğin herkese ulaşmasını istiyor olacak ki Apple, Twitter üzerinden de canlı yayın yapılacağını açıkladı.

Hem sosyal medya üzerinden hem de direk Apple’ın etkinlik sayfasından canlı yayını izlemeniz mümkün olacak. Apple’ın etkinlik sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz. Unutmadan etkinliğin saati konusunda da bilgi verelim. Etkinlik 19:00 itibariyle başlayacak ancak tanıtımların yapılacağı saat 20:00. Canlı yayında bu saatlerde başlayacak.

İLGİLİ HABER:  iOS 11.3 beta 3 Güncellemesi Kullanıma Sunuldu! Tüm Değişiklikler

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?