2.Dünya Savaşı Oyunu Warpath iOS için Yayınlandı  

0
61

Telefonlar için yayınlanan oyunların yapısı yavaş yavaş değişiyor. Daha geniş oynama alanı olan ve binlerce kişiyi bir araya getiren yapımlar görüyoruz. Anlayacağınız oyunlar daha kapsamlı hale geliyor. Bu tür oyunlardan biri olmaya aday olan Warpath yapımı da yakın zamanda mobil cihazlar için kullanıma sunuldu.

Hem iOS hem de Android için yayınlanan oyun, özellikle strateji yapımlarını seven ve akıllı telefonlarında strateji oyunlarını da görmek isteyen kullanıcıların ilgisini çekecek. Mobil dünyada strateji deneyimini yaşatacak yapımdan biraz daha fazla bahsedelim.

İlginizi Çekebilir: iPhone 12 için Eğlenceli Bir Video Yayınlandı

Warpath Nasıl Bir Mobil Oyun?

Başlıktan zaten çıkarmış olmanız lazım ama yine de oyunun strateji oyunu olduğunu bir kez daha vurgulamış olalım. Yapımın farkı gerçek zamanlı bir oyun olması.

Gerçek zamanlı olduğu için de zaten oyun içerisinde yeteri kadar aksiyon unsurunu bulabiliyorsunuz ve oyun çok daha hızlı bir şekilde akıyor diyebiliriz. 2.Dünya Savaşı’nı konu olan strateji oyununda, üssünüzü ve ordularınızı geliştirmeye çalışıyorsunuz.

Tabii ki buradaki amaç savaşlarda başarılı olacak daha büyük ve daha güçlü bir ordu elde etmek. Oluşturduğunuz ordunuz ve geliştirdiğiniz birimlerinizle beraber çetin savaşlardan başarılı çıkmaya çalışıyorsunuz.

Birimlerinizi geliştirdikçe daha fazla zafer kazanıyorsunuz ve bunun sonucunda da daha fazla biriminizi geliştirebiliyorsunuz. Üssünüzü de geliştirmek ve genişletmek zorundasınız. Aksiyon ve savaş yönü bir hayli yüksek olan strateji oyununun tamamen ücretsiz olarak sunulduğunu da ekleyim. Tabii ki oyun içi satın alımlar var.

Oyun içi satın alımlar ile daha fazla birime ulaşmak ya da mevcut olan birimleri daha hızlı geliştirmek gibi ayrıcalıklar elde ediliyor. Ama tabii ki illa ki oyun içi ögeleri satın alacaksınız diye bir durum söz konusu değil. Yeni mobil oyun Warpath için kötü bir yan var mı derseniz grafikler derim.

Oyunun grafikleri biraz daha başarılı grafikler olabilirmiş. Sonuçta akıllı telefonlar artık çok daha güçlü. Sadece işlemciler değil grafik birimleri açısından da çok daha güçlü. Bunu göz önüne alarak biraz daha iyi grafikler sunulabilirmiş. 750 MB olan oyunu oynamak isterseniz aşağı bağlantısını da ekleyeceğiz.

‎Warpath
‎Warpath
Developer: Lilith Games
Price: Free+

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?