16 GB iPhone 6s Doğrulandı, Yeni Apple Watch Kayışları Geliyor

0
1086

Apple içinden edinilen bilgilere gire, iPhone 6s ve iPhone 6s Plus mevcut iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’la aynı depolama seçenekleri ve sözleşme fiyatlandırmasına sahip olacak.

Yani iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’la benzer fiyatlandırmanın görülmesi söz konusu. Fiyat konusunda iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ın mevcut iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’la eş değer fiyatlardan satışa sunulacağını rahatlıkla söylemek mümkün. Daha önce paylaştığımız iPhone 6s ve iPhone 6s Plus fiyatlarını göreceğimizi bir kez daha tekrar etmek istiyorum.

KAÇIRMAYIN: iPhone 6s ve iPhone 6s Plus Ne Zaman Satışa Sunulacak ve Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Ayrıca bir sonraki iPhone’lar da daha güçlü olan 7000 serisi alüminyum katmanı kullanılacak. Özellikle iPhone 6 Plus’ta görülen eğilme sorunları artık kolay kolay görülmeyecek diyebiliriz.

Kaynaklar aynı zamanda Apple Watch için de yeni kayışların yolda olduğunu ve yakın zaman satışa sunulacağını belirtiyorlar.

Kaynaklar ayrıca iPhone 6c’nin tanıtılmayacağını tekrardan doğruladılar.

iPhone 6s’in beklenen özellikleri ise şu şekilde;

  • Force Touch desteği
  • 12 megapiksel kamera
  • 4K video çekebilme
  • A9 işlemci
  • 2 GB RAM
  • Yeni ek bir renk seçeneği

Yeni iPhone 6s ve iPhone 6s Plus’ı görmek için artık bir haftadan az bir süre kaldı. 9 Eylül’de, Türkiye saati ile 20:00’da gerçekleştirilecek olan etkinliği canlı anlatımla sizlere sunacağız. Bizi takip etmeye devam edin!

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?