15 Eylül’de Ne Tanıtılacak? – iPhone 12 Olmayabilir!

1
1437

Apple, özel bir tanıtım için beklenen tarihi açıklamıştı. Firma açıklama yaptıktan sonra tarih olarak 15 Eylül tarihini vermişti ve özel etkinlikte iPhone 12 akıllı telefonlarının tanıtılacağını düşünmüştük.

Fakat Apple, kesin olarak tanıtılacak olan akıllı telefonları ya da ürünleri açıklamamıştı. Her sene Eylül ayında geldiği için bu sene de Eylül ayında iPhone modellerinin tanıtılacağını düşündük ve etkinlikte iPhone 12 modellerinin geleceğini söyledik. Tanıtım tarihini sızdıran Jon Prosser, bu konuda yeni bir paylaşım yaptı.

iPhone 12 Serisi Etkinlikte Tanıtılmayabilir

Tanıtım tarihini doğru olarak tahmin eden ve öncesinde açıklayan Jon Prosser, yine bir sızıntı yaptı. İçeriden bilgi aldığını söyleyen ünlü isim, bu kez tanıtılacak ürünler için bilgi verdi. Ünlü isim tarafından paylaşılan bilgilere göre etkinlikte;

  • Apple Watch 6
  • Apple Watch SE
  • iPad 8.nesil
  • iPad Air 4

modelleri tanıtılacak. Bu 4 ürün için tanıtım yapılacak ama iPhone 12 serisi listede gözükmüyor. Jon Prosser, iPhone 12 telefonların tanıtılacaklar ürünler listesinde olmadığını ve hala durumun netleşmediğini söyledi.

Bu zamana kadar listelere çıkmamış olması, söz konusu akıllı telefonların tanıtılmayacağını düşündürmeye başladı. Jon Prosser görüşlerinde de bu yönde bilgiler veriyor. Sızıntılarıyla ünlü olan isme göre de telefonların tanıtılmama durumu söz konusu.

iPhone 12-15 Eylül

Henüz iPhone 12 için işler kesinleşmiş ve ürün listeleri de açıklanmış değil. Bu durum bizi geçmişe götürüyor. Bundan 1 ay kadar öncesinde bir başka sızıntı daha gelmişti. Bu sızıntı yeni akıllı telefonların Eylül ayında değil de Ekim ayında yapılacak olan ikinci bir etkinlikle tanıtılacağını işaret etmişti.

İkinci bir tanıtımın yapılmasının sonrasında iPhone 12 modellerinin de sadece ilk partisinin yanı ilk iki modelinin satışa çıkması bekleniyor. Diğer modellerin de aynı tanıtımda tanıtılması bekleniyor fakat ikinci partide yer alacak olan iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max hemen satışa çıkmayacak.

Jon Prosser açıklamasından sonra daha önce gelen iddiaların doğru olma ihtimali artmış oldu. Kesin bilgiyi 15 Eylül tanıtımında alacağız. Sadece akıllı saatler ve tabletlerle sınırlı kalan bir etkinlik nasıl karşılanır bunu da bilemiyoruz. Çünkü iPhone 12 için çok büyük bir beklenti var.

1 YORUM

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?