10.5 İnç iPad Pro İçin Yeni Bir Rapor Yayınlandı

0
71

Apple’ın uzun süredir tablet modellerinde yeni bir seri tanıtmamış olması, markanın uzunca bir zamandır yeni tabletlerinin beklenmesine neden oldu. Üstelik bu kez yeni tabletlerde ekran boyutunun değişeceğinin de iddiası iyiden iyiye merak uyandırdı. Merakla beklenen 10.5 İnç iPad Pro modeli içinse her geçen gün yeni detaylar paylaşılmaya devam ediyor. Bu noktada yeni seri tabletlerin son olarak üretimleri için iddialar gündem oldu. Aslında kısa bir süre önce yenilenmiş 10.5 İnç iPad Pro modeli için üretimin başladığını belirtmiştik. Şimdi ise paylaşılan yeni raporla beraber üretimin detayları da ortaya çıktı.

10.5 İnç iPad Pro Ne Kadar Üretildi?

Apple’ın yeni seri 10.5 İnç iPad Pro tabletlerinin paylaşılan raporlarına göre tablet üretimi beklediğimizden erken başlamış. Tabletlerin tüm geliştirmelerinin tamamlandığı ve Nisan ayında üretimin başladığı belirtiliyor. Raporlara göre Apple’ın yeni seri tabletlerinin üretimlerine geçilse de WWDC 2017 etkinliğinden önce markanın hiçbir detay vermediği belirtiliyor.

10.5 İnç iPad Pro

Bir nevi 10.5 İnç iPad Pro sürprizinin bozulması istenmemiş gibi duruyor. Paylaşılan raporlara göre şu an için üretim konusunda 500 bin rakamına da ulaşıldığı da belirtiliyor. Toplamda 500 bin cihazın üretiminin tamamlanmasının ardından ise Apple’ın 5 Haziran’da yeni tabletlerini tanıtması bekleniyor.

Çerçevesiz 10.5 İnç iPad Pro Modeli Olabilir Mi?

Üretim konusunda detayları bir yana bırakacak olursak, 10.5 İnç iPad Pro modellerinin özellikleri içinde belli başlı detaylar için yeni iddialar söz konusu. Bu noktada yeni seri tabletlerin çerçevesiz modeller olabileceği ve uçtan uca ekran modelinin kullanılabileceği de konuşulmaya başlandı. 10.5 İnç iPad Pro modelinin OLED ekranlı ve çerçevesiz bir model olacağının iddiaları ise üretim miktarı konusunda yapılan paylaşımların bile önüne geçmeyi başardı.

Markanın yeni seri tabletleri için bu iddiaların hangileri doğru? Üretim gerçekten tamamlandı mı? Bunun için WWDC 2017 etkinliğini beklemek gerekecek. Yeni seri tabletler için tüm detaylar etkinlikte netlik kazanmış olacak. Eğer bu iddialar doğruysa tanıtımdan hemen sonra 10.5 İnç iPad Pro modellerinin satışa çıktığını da görebiliriz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?