10.5 inç iPad İçin Yepyeni Reklam Filmleri

0
40

Akıllı telefonlarda olduğu gibi tablet alanında da en başarılı olan markalardan biri olarak gösterilen Apple, birkaç senedir tablet alanında sessizliğini korumaktaydı. Özellikle markanın genel kalıp sistemini bir türlü değiştirmemesi de artık Apple’ın da bu alanda kendisini sınırlandırmaya başladığı düşüncesine neden olmuştu.

Bir türlü yeni tablet modelini sunmaması nedeniyle tablet satışlarında yaşadığı düşüş kalıcı mı olacak derken Apple’ın WWDC 2017 etkinliğinde beklemeye değer tablet modelleri sunduğunu gördük. Yenilenmiş tablet modeli olarak gösterilen iPad Pro 12.9 inç modeli bir yana dursun, aynı kasa oranına rağmen daha geniş ekran kullanımı yapan 10.5 inç iPad bir hayli sevildi.

10.5 inç iPad Reklamları Gelmeye Devam Edecek

Bilgisayarlara ihtiyacı adeta sıfırlayacağı görüşüyle geliştirilen 10.5 inç iPad tabletleri için Apple’ın yaptığı tüm geliştirmelerinde bu yönde olduğunu gördük. Tanıtımdan sonra özellikler akıllı kalem konusunda yapabilecekleriyle bilgisayarları gerçekten geride bırakacağını gösteren ve yazımızda da belirttiğimiz gibi hemen her kullanıcı tarafından beğeni ile karşılanan 10.5 inç iPad modeli için markanın reklamları da gelmeye devam ediyor.

Tüm 10.5 inç iPad özellikleri için Apple’ın uzun vadede reklamlar yayınlamaya devam edeceği belirtilirken, bugün itibariyle iki reklam filmi daha yayınlandı. Tabi ki iki yeni reklam filminde de 10.5 inç iPad modelini doğrudan görebiliyoruz.

10.5 inç iPad Yeni Reklamlar

10.5 inç iPad modeli ve aslında tüm yeni iPad modelleri için yayınlanan 2 yeni reklam filminde ise öne çıkan detay akıllı kalemlerle beraber tabletlerin ne kadar güçlü olduğu. İlk olarak bu konuda kalemlerinin ne kadar başarılı olduğunu vurgulayan ve ekran yenileme hızıyla elde edilen uyumu sunan Apple’ın, diğer reklam filminde ise tabletlerin donanım bazında ne kadar güçlü olduğu vurgulanmış durumda.

Her iki reklam filminde de 10.5 inç iPad modeli için övgü dolu kısa bir aralık sunulmakta. Bundan sonra gelen reklam filmlerinde de aynı yapıyı benimsemesi beklenen Apple’ın söz konusu reklam filmlerini aşağıda bulabilirsiniz.

YORUMLAR

Lütfen yorumunuzu girin:
İsminiz nedir?